• Aktuality
  • Šije celá země. I my ve Finepu šijeme.
Šije celá země. I my ve Finepu šijeme.

Šije celá země. I my ve Finepu šijeme.

... A to nejenom pro sebe, ale i pro sousedy v našich lokalitách, kteří roušky urgentně potřebují.

Máme velké množství zaměstnanců, kteří jsou v přímém kontaktu s klienty, obchodníky, interiérové poradce, kteří klienty provádějí i předáním bytu, ale i naše recepční a řadu dalších lidí. Protože bezpečnost klientů nám je na prvním místě a přitom jsme také trpěli nedostatkem komerčních ochranných pomůcek, začali jsme, stejně jako jiní, také šít roušky.

A protože jsme jich ve finále ušili daleko více, než aktuálně potřebujeme (a přitom šijeme dále), tak jsme se rozhodli, jako řada dalších firem, ale i jednotlivců, že naše roušky předáme tam, kde chybějí a kde je rozhodně potřebují.

A tak první roušky již doputovaly do SeneCura SeniorCentra Štěrboholy, které sousedí s naším rezidenčním projektem Malý háj v pražských Štěrboholech. Máme plány, že ušijeme další roušky a opět půjdeme za našimi nejbližšími sousedy z lokalit, kde stavíme bydlení. 

 

Roušky všem
Roušky všem

Protože roušky nejsou vše, rozhodli jsme se klientům nabídnout ještě bezpečnější způsob setkáváni se s námi, Jde o možnost bezkontaktního setkání se v rámci naší nové služby, aplikace e-Setkání. Při něm náš obchodník s klientem na dálku, z bezpečí domova, prochází nabídku a nahrazuje tak osobní schůzku.

 

26. 3. 2020