• Aktuality
  • Rohlík.cz, Alza, Zásilkovna. Ještě lepší život pro obyvatele našich čtvrtí.
Rohlík.cz, Alza, Zásilkovna. Ještě lepší život pro obyvatele našich čtvrtí.

Rohlík.cz, Alza, Zásilkovna. Ještě lepší život pro obyvatele našich čtvrtí.

Od podzimu letošního roku jsme začali, ve spolupráci s partnery, podporovat realizace technologických služeb, které výrazně zvyšují komfort bydlení v našich rezidenčních lokalitách.

Ve spolupráci se společností Zásilkovna jsme v pěti našich projektech (Malý háj, Britská čtvrť, Harfa Park, Prosek Park a Kaskády Barrandov) v průběhu září a října instalovali jejich výdejní Z-BOXy. Vytíženost těchto úložních boxů dosahuje 100 % a 62 % zákazníků si svou zásilku vyzvedne hned v den kdy obdrží avízo o připraveném zboží k vyzvednutí. A cca 25 % klientů si svou zásilku vyzvedne druhý den. Nejčastější doba, kdy se zásilky vyzvedávají, je mezi 14:00 až 17:00 hodinou.

V listopadu letošního roku jsme společně s firmou Rohlik.cz zprovoznili i první výdejní box Rohlik Point. I ten se okamžitě stal v našem rezidenčním projektu Prosek Park středem zájmu obyvatel lokality. Jeho obsazenost, za první měsíc provozu, dosahuje více než 90 %. Velkou výhodou umístění tohoto výdejního boxu je rychlost doručení zboží, které je realizováno do 60 minut od objednání. A samotné vyzvednutí klientem je nyní na 42 minutách od zaslání SMS.

A když jsme u našeho Prosek Parku, tak zde byl aktuálně zrealizován i první AlzaBox.

Tyto služby, které jsou synonymem moderních služeb 21.století, chceme postupně realizovat i v dalších našich rezidenčních projektech. A rozšířit tak stávající nabídku služeb našim klientům o další atraktivní možnosti, které jim šetří čas a mnohdy i nervy. A především jsou velmi vhodné do dnešní poněkud „pandemické“ doby.

Naše firemní motto je „bydlete tam, kde to máte rádi“. A my jsme rádi, že můžeme našim klientům do lokalit přinášet nové služby, které oni rádi využívají.

 

Rohlik Point Prosek
Zásilkovna

11. 12. 2020