• Aktuality
  • Praha 6 je naší novou rezidenční lokalitou
Praha 6 je naší novou rezidenční lokalitou

Praha 6 je naší novou rezidenční lokalitou

S novým bytovým projektem Rezidence U Šárky vstupujeme do městské čtvrti, která dlouhodobě patří mezi „nejlepší adresy“ v Praze. Prahu 6 charakterizuje mix tradičního městského bydlení v bytových domech a individuální výstavba rodinných domů nebo vil. Tuto výstavbu zde doplňuje široká nabídka služeb, kompletní infrastruktura a velmi dobrá dostupnost městské hromadné dopravy. V těsné blízkosti této části Prahy je i velký zelený pás v podobě přírodního parku Divoká Šárka. Praha 6 je tak lokalitou, která svým obyvatelům nabízí nejenom kvalitní bydlení a služby, ale také prostor pro aktivní styl života. A to vše v moderní kosmopolitní městské čtvrti, kde můžete žít, bydlet, pracovat a nakupovat, bavit se nebo sportovat, stejně tak i jen odpočívat.

V našem novém bytovém projektu Rezidence U Šárky aktuálně nabízíme 116 nových městských bytů. Z toho je 75 bytů v osobním vlastnictví (jeden bytový dům) a 41 bytů v družstevním vlastnictví též v jednom bytovém domě.

Náš nový bytový projekt poskytne majitelům bytů na Praze 6 moderní městské bydlení s výbornou dopravní dostupností. A to jak do centra, tak i na letiště.  Pro dopravu po městě je zde možné využívat i blízký vlak a do budoucna je přímo v lokalitě plánované prodloužení tramvajové trati. Ta poté výrazně urychlí osobní dopravu směrem do centra. V blízkosti nového rezidenčního projektu bude v blízké budoucnosti vybudována i plánovaná zastávka rychlodráhy Praha – Kladno.

A západní cíp Divoké Šárky je zde doslova „za rohem“. Navíc díky plánovanému vzniku nového lesoparku s více než 500 vzrostlými stromy, které budou vysázeny v rámci rezidenčního projektu, dojde k prodloužení zelené Divoké Šárky i přes ulici Evropská. Zelený pás tak bude nově končit nebo začínat přímo v novém rezidenčním projektu Rezidence U Šárky. Součástí tohoto bytového projektu bude i restaurace s tankovým pivem, která bude mít příjemné venkovní posezení přímo u budoucí konečné tramvajové trati.

Aktuální nabídku nových bytů v projektu Rezidence U Šárky najdete na našem webu zde.

 

13. 5. 2020