Plný tucet etap v Prosek Parku

Plný tucet etap v Prosek Parku

Náš projekt Prosek Park je pro mnohé ideálním rezidenčním projektem v dnešní Praze. Do čtvrt hodiny jste v samotném centru města, protože vám stačí pouze 5 minut chůze ke stanici metra a následně za 10 minut už vystupujete na Václavském náměstí. Prosek Park je jak ideálním místem pro rodinné bydlení, protože vše máte „za rohem“, stejně tak je i ideální nabídkou pro investici do nemovitostí pro nákup investičního bytu.

Nyní přicházíme s nabídkou již 12. etapy, kterou tvoří dva rezidenční projekty. Ty nabízí celkem 106 bytů o dispozicích od 1+kk, přes populární a nejprodávanější 2+kk, až po klasické velké rodinné byty 4+kk. Byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení interiérového prostoru a k dispozici je zde i dostatečná nabídka parkovacích stání a komor pod jednotlivými domy.

Rezidenční lokalita Prosek Park nabízí vše, co zájemce o moderní městské bydlení potřebuje, hledá nebo očekává. V docházkové vzdáleností je škola, školka, poliklinika, obchody, restaurace a jen pár zastávek metra vás bude dělit od OC Letňany.

Samozřejmostí Prosek Parku jsou i travnaté plochy, lavičky a nově se zde dokončuje i velké dětské hřiště.

Více se o nabídce bytů v rámci 12. etapy Prosek Parku dozvíte na www.finep.cz/cs/prosek-park-XII

 

 

31. 3. 2017