Otevřeli jsme nový park na Harfě

Otevřeli jsme nový park na Harfě

12. 5. 2017

Nepostavíme jen bytový dům a pak odejdeme stavět jiný osamělý dům. Naší filosofií je vytvoření místa pro život, kde se pěkně bydlí a žije. Proto v rámci našich rezidenčních projektů stavíme travnaté parky se vzrostlými stromy, dětská hřiště, jezírka, volnočasové nebo relaxační plochy. Věříme, že když je např. v parku nebo na dětském hřišti veselo, pak se i v našich bytech a rodinných domech pěkně a spokojeně žije.

Máme velkou radost a rádi se o ni s vámi podělíme. Společně s vedením MČ Prahy 9 jsme ve čtvrtek 11. května 2017 otevřeli a předali do užívání nový městský park Podkovářská v našem rezidenčním projektu Harfa Park. Tento park vyrostl na pozemcích MČ Praha 9 a naše společnost jej bude i spravovat. Slíbili jsme rekultivovat celou plochu bývalého brownfield prostoru a vytvořili jsme zde nový prostor pro odpočinek, ale také místo pro setkávání se všech obyvatel této mladé pražské městské rezidenční lokality. A to jsme do posledního stébla trávy, nové dětské prolézačky a pískovišť, řady vzrostlých stromů a parkových laviček splnili.

Navíc už v loňském roce byla v Podkovářské ulici rekultivována zeleň, vybudovány mlatové cestičky, objevila se drobná architektura (lavičky, koše) a nová dětské hřiště.

Přijděte se sami podívat a užít si nový městský park na Praze 9, pokud budete mít cestu kolem Harfa Parku. Těšíme se na vás.

Park Podkovářská v číslech a datech:

4 000 m2 parkové plochy
Dětský koutek s prolézačkami
Upravené cesty, relaxační plochy, lavičky, vzrostlé stromy
Více jak polovinu plochy parku tvoří upravená travní plocha

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR