Otevřeli jsme nový park na Harfě

Otevřeli jsme nový park na Harfě

Nepostavíme jen bytový dům a pak odejdeme stavět jiný osamělý dům. Naší filosofií je vytvoření místa pro život, kde se pěkně bydlí a žije. Proto v rámci našich rezidenčních projektů stavíme travnaté parky se vzrostlými stromy, dětská hřiště, jezírka, volnočasové nebo relaxační plochy. Věříme, že když je např. v parku nebo na dětském hřišti veselo, pak se i v našich bytech a rodinných domech pěkně a spokojeně žije.

Máme velkou radost a rádi se o ni s vámi podělíme. Společně s vedením MČ Prahy 9 jsme ve čtvrtek 11. května 2017 otevřeli a předali do užívání nový městský park Podkovářská v našem rezidenčním projektu Harfa Park. Tento park vyrostl na pozemcích MČ Praha 9 a naše společnost jej bude i spravovat. Slíbili jsme rekultivovat celou plochu bývalého brownfield prostoru a vytvořili jsme zde nový prostor pro odpočinek, ale také místo pro setkávání se všech obyvatel této mladé pražské městské rezidenční lokality. A to jsme do posledního stébla trávy, nové dětské prolézačky a pískovišť, řady vzrostlých stromů a parkových laviček splnili.

Navíc už v loňském roce byla v Podkovářské ulici rekultivována zeleň, vybudovány mlatové cestičky, objevila se drobná architektura (lavičky, koše) a nová dětské hřiště.

Přijděte se sami podívat a užít si nový městský park na Praze 9, pokud budete mít cestu kolem Harfa Parku. Těšíme se na vás.

Park Podkovářská v číslech a datech:

4 000 m2 parkové plochy
Dětský koutek s prolézačkami
Upravené cesty, relaxační plochy, lavičky, vzrostlé stromy
Více jak polovinu plochy parku tvoří upravená travní plocha

12. 5. 2017