• Aktuality
  • Nový Rohlik Point v našem Prosek Parku
Nový Rohlik Point v našem Prosek Parku

Nový Rohlik Point v našem Prosek Parku

V projektu Prosek Park jsme rozšířili nabídku služeb o nový Rohlik Point, výdejní box společnosti Rohlik.cz.

Jarní i aktuální podzimní lockdown ukazuje, že mít v blízkosti svého bydliště výdejní box určený pro potraviny a zboží denní potřeby je prostě skvělá věc. A také služba, kterou ocení každý. Jde o bezkontaktní doručení objednaného zboží do bezprostřední blízkosti vašeho domova v okamžiku, kdy např. nejste doma. V této službě vidíme ideální možnost, jak vyřešit nákup pro sebe i celou svou rodinu v dnešní komplikované době, kdy je kontakt mezi lidmi výrazně omezen.

U nás ve Finepu již máme první reakce a ohlasy od našich klientů. A ty jsou velmi pozitivní, což nás velmi těší, protože se nám tímto daří naplňovat naše motto „bydlete tam, kde to máte rádi“. A my jsme rádi, že je tato nová služba pozitivně přijímána a každodenně využívána obyvateli lokality, kterou jsme v průběhu 13 let v letech 2005 až 2018 přeměnili z nevyužívaného brownfieldu o velikosti 72 200 m2 na moderní městskou rezidenční oblast s 20 bytovými domy a 1 660 moderními byty v osobním nebo družstevním vlastnictví.

Chceme tyto moderní služby postupně rozšiřovat. Plánujeme, že naistalujeme výdejní boxy i v našich dalších rezidenčních lokalitách.

24. 11. 2020