• Aktuality
  • Nové družstevní byty v projektu Kaskády Barrandov v prodeji
Nové družstevní byty v projektu Kaskády Barrandov v prodeji

Nové družstevní byty v projektu Kaskády Barrandov v prodeji

Nový bytový dům nabízí celkem 57 bytů v družstevním vlastnictví v široké škále jednotek od 1+kk až po rodinné 4+kk, kdy každý z námi nabízených bytů má buď balkón, terasu nebo lodžii. Zájemci si mohou vybírat byty od 22 m2 až po byty s plochou 113 m2. Máme v nabídce i byty s velkými terasami až do 28 m2 plochy. Bytový dům má pět nadzemních pater.

Naprostou samozřejmostí i standardem je u nás i dostatečná nabídka parkovacích stání pod domem, stejně tak i bezbariérový přístup do domu. Velkým benefitem je pro majitele nových bytů nadstandardní záruka tří let, kterou FINEP poskytuje na všechny své bytové projekty.

Náš rezidenční projekt Kaskády Barrandov patří mezi nejmodernější pražské rezidenční lokality. Zároveň se během pár let stal i velmi dobrou bydlící adresou a příjemným místem pro život ve městě. Najdete zde kompletní městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost a v docházkové vzdálenosti máte vše, co pro bezproblémový život ve městě potřebujete – školy, školky, poštu, polikliniku, sportoviště (včetně např. aquaparku), stejně tak i bankomaty či restaurace. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD, ta se navíc v dalších letech výrazně zlepší i díky aktuálně připravovanému protažení tramvajové trati do Slivence. Bezproblémové je i dopravní napojení této moderní městské lokality na pražský okruh. A z lokality to máte doslova jen pár kroků do zeleného Prokopského údolí.

Nový bytový dům, po svém dokončení, splyne s předchozí zástavbou, která již nyní tvoří jednotný architektonický koncept moderní čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť.

Více informací o nové nabídce družstevních bytů v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov XV naleznete zde.

29. 3. 2021