• Aktuality
  • HIT loňské sezóny opět v naší nabídce - další nové družstevní byty na Malém háji.
HIT loňské sezóny opět v naší nabídce - další nové družstevní byty na Malém háji.

HIT loňské sezóny opět v naší nabídce - další nové družstevní byty na Malém háji.

Novodobé družstevní bydlení je velmi úspěšné, za 5 let si od nás klienti koupili již 600 nových družstevních bytů ve třech moderních pražských lokalitách. Být družstevníkem a užívat si všech výhod, které tato forma bydlení přináší, je prostě velmi moderní a lákavé. Ve FINEPu to víme, proto se začátkem nového roku přicházíme s další nabídkou družstevních bytů v naší štěrboholské lokalitě Malý háj. Ten je již dnes příjemnou městskou lokalitou, kde najdete jak patrové bytové domy, tak i moderní rodinné domy s vlastními zahrádkami.

V rámci VI. etapy výstavby aktuálně nabízíme poslední třetí bytový dům G3. Ten nově nabízí 39 moderních družstevních bytů od velikosti 1+kk až po rodinné 4+kk byty ve čtyřech nadzemních patrech. Věříme, že oceníte i tu skutečnost, že každý z nabízených bytů disponuje balkónem, terasou nebo lodžií. Samozřejmostí bytového projektu jsou vnitřní parkovací stání pro motorové členy vaší rodiny.

Chcete vědět více o naší lokalitě Malý háj? Pokud ano, tak další informace se dozvíte na: www.finep.cz/cs/maly-haj

Aktuální a zároveň i detailní informace o nové nabídce bytového domu G3 v rámci VI. etapy najdete na: www.finep.cz/cs/maly-haj-VI

Víte, proč je moderní družstevní bydlení aktuálně velmi vyhledávaným typem bydlení? Pokud ne, tak zde jsou největší benefity družstevního bydlení …

Mezi hlavní výhody družstevního bydlení patří povinnost skládat významně nižší vlastní hotovost, konkrétně 25 procent z celkové částky, což může být zejména při dnes rostoucích cenách nemovitostí velkou předností pro mladé zájemce o nové bydlení (celá tato část může být financována formou úvěru ze stavebního spoření). Zbývajících 75 % ceny platí klient formou nájmu. Přínosem je také fakt, že klient nemusí bance prokazovat bonitu - žádné daňové přiznání a potvrzení příjmu. Nový byt je možné pořídit v jakémkoliv věku. U starších lidí je velmi vítaná možnost bezproblémově převést družstevní podíl na děti nebo vnoučata, což je u vlastnického bydlení záležitost poměrně složitá a nákladná.

A zde se o družstevním bydlení dozvíte další zajímavé informace: www.druzstevnibydleni.cz

30. 1. 2017