Nové družstevní byty na Harfě

Nové družstevní byty na Harfě

Po nabídce bytů v osobním vlastnictví nově v projektu Harfa Park nabízíme i byty v družstevním vlastnictví. Na trhu máme nově bytový dům, který je rozdělen na tři samostatné bytové věže s dohromady 105 novými družstevními byty ve všech na trhu nejčastěji dostupných dispozicích. A to od velkých 1+kk (od 35,9 m2), přes na trhu stále nejprodávanější byty kategorie 2+kk až po velké rodinné byty 4+kk do 120 m2. Naprostou exklusivitou je devět mezonetových bytů v posledních patrech s rozlehlými terasami, které nabídnou svým majitelům impozantní výhledy na velkou část Prahy.

To jsou základní parametry naší další etapy Harfa Park VII. Ta se pyšní i velmi zajímavou moderní architekturou z dílny zkušeného studia AIP architekti pod vedením Ing. arch. Jaroslava Kačera a Ing. Zdeňka Jägera. Harfa Park a jeho sedmá etapa se nachází v místě, které bylo historicky jedním z center těžkého průmyslu v Praze. Dnes je ale tato rezidenční lokalita velmi poklidným místem u říčky Rokytky uprostřed rozvíjejících se Vysočan. Jde o oblast, kde při odpočinku uslyšíte třeba i tikání vlastních klasických hodinek.

Náš nový projekt nabízí klidnou lokalitu v širším centru města pro komfortní městské bydlení s kompletní městskou infrastrukturou a službami v bezprostředním okolí. Máme pro vás lokalitu, kde nejenom bydlíte, ale i žijete a stáváte se hrdými obyvateli Vysočan. A pro svůj bezproblémový pohyb ve městě využíváte všech výdobytků města krátkých vzdáleností díky v pár minutách dostupné tramvaji, vlaku, autobusům, ale i metru.

U nás je samozřejmostí nadstandardní záruka 3 roky a pro všechny obyvatele domu i bezbariérový přístup do domu. Součástí našeho nového projektu je i nabídka garážových i venkovních parkovacích stání pro majitele nových bytů v sedmé etapě našeho rezidenčního projektu Harfa Park.

Více informací a aktuální nabídku volných bytů v projektu Harfa Park VII najdete zde.

25. 11. 2020