• Aktuality
  • Nové družstevní byty na Britské čtvrti v prodeji
Nové družstevní byty na Britské čtvrti v prodeji

Nové družstevní byty na Britské čtvrti v prodeji

Britská čtvrt je fenoménem mezi novými městskými čtvrtěmi. Jde o jeden z nejúspěšnějších pražských rezidenčních projektů posledních let a my zde pomyslně otvíráme „magickou“ 13.etapu. Šťastná 13tka tak bude pozitivním číslem pro všechny ty klienty, kteří si vyberou z více než stovky bytů v družstevním vlastnictví právě ten svůj nový byt.

Novou etapu s pořadovým číslem XIII tvoří dva rezidenční domy se 121 družstevními byty o dispozicích od 1+kk (od 28 m2) až po velké rodinné byty 4+kk (do 119 m2). Součástí našeho nového bytového projektu je samozřejmě i dostatečný počet parkovacích stání. Obyvatelé domu mohou počítat i s bezbariérovým přístupem a tradičně stále na trhu výjimečnou nadstandardní tříletou zárukou.

Multifunkční velké dětské hřiště s řadou herních prvků v centrální části lokality, travnaté plochy velikosti Václavského náměstí, nová venkovní cross fit posilovna, vodní prvky a plochy pro relax nebo moderní městský mobiliář. Ale také restaurace, kavárny, moderní bistra, velký supermarket, drogerie nebo kadeřnictví a také skvělá cukrárna s výbornou zmrzlinou. To vše najdete přímo v Britské čtvrti. A pokud by vám to bylo všechno ještě málo, tak jen jednu stanici metra a jste v obchodním komplexu Metropole Zličín a Homepark Zličín s obchody jako jsou např. Ikea, Tesco nebo Globus.

Naše nová etapa Britská XIII je ideálním místem nejenom pro rodinný život s dětmi, ale také pro samotné páry, starší jedince nebo dnešní moderní generaci singles, kteří hledají své první vlastnické bydlení.

Více informací o aktuální nabídce nových bytů v družstevním vlastnictví na Britské čtvrti najdete zde.

26. 10. 2020