• Aktuality
  • Nové byty v osobním vlastnictví na Harfě právě v prodeji!
Nové byty v osobním vlastnictví na Harfě právě v prodeji!

Nové byty v osobním vlastnictví na Harfě právě v prodeji!

Od poslední etapy v našem projektu Harfa Park uplynulo již 7 let. A nyní nadešel ten správný okamžik se na tuto skvělou rezidenční lokalitu vrátit. A to v plné parádě s nabídkou 62 bytových jednotek ve všech nejčastěji dostupných dispozicích, od prostorných 1+kk (od 35,9 m2), přes na trhu stále nejprodávanější byty kategorie 2+kk až po velké rodinné byty 4+kk do 120 m2. V nabídce je i šest zcela mimořádných mezonetových bytů v posledních patrech s velkými terasami, kdy v ceně jsou i krásné panoramatické výhledy na velkou část Prahy.

Náš nový rezidenční projekt na Harfě tvoří jeden bytový projekt, který má dvě samostatné sekce, ve kterých je celkem 62 nových bytů v osobním vlastnictví. Harfa Park VIII je rukopisem studia AIP architekti (Ing. arch. Jaroslav Kačer a Ing. Zdeněk Jäger) a dvě věže bytového projektu osvěží dosavadní okolní výstavbu velmi zajímavou moderní architekturou.

Harfa Park se s osmou etapou objevuje v lokalitě, která dříve patřila mezi stěžejní místa těžkého průmyslu v Praze. Ale to je minulost, dnes je Harfa Park klidnou lokalitou, kterou protéká říčka Rokytka, kterou lemuje moderní cyklostezka, parky a dětská hřiště. Naše osmá etapa nabídne svým obyvatelům nejenom klid v širším centru města, ale také velmi příjemné komfortní městské bydlení s kompletní městskou infrastrukturou a službami v bezprostředním okolí. Velkým benefitem místa je i skvělá dopravní dostupnost díky velmi husté síti linek tramvají, autobusů, ale i vlaků i nedalekého metra.

Samozřejmostí je nadstandardní záruka 3 roky a pro všechny obyvatele domu i bezbariérový přístup do domu. Součástí našeho nového projektu je i nabídka garážových i venkovních parkovacích stání pro majitele nových bytů v osobním vlastnictví v osmé etapě našeho rezidenčního projektu Harfa Park.

Více informací a aktuální nabídku volných bytů v projektu Harfa Park VIII najdete zde.

11. 11. 2020