• Aktuality
  • Nová služba pomoci všem cyklistům
Nová služba pomoci všem cyklistům

Nová služba pomoci všem cyklistům

Unikátní cyklostanice, takzvané centrum první pomoci pro cyklisty, koloběžkáře, ale i všechny ty, kteří si své řidičské umění trénují na ovládání kočárků, stejně tak například i pro vozíčkáře, nově funguje u venkovní fitness zóny v Britské čtvrti.

Toto servisní zařízení, kde máte k dispozici nářadí na běžnou opravu kol, koloběžek, kočárků, odrážedel (prostě všeho, kde najdete nějaký ten šroubek na dotažení či utáhnutí nebo pneumatiky k nafouknutí), využije každý, kdo nemá po ruce ten správný klíč, který zrovna potřebuje k opravě kola, stejně tak v okamžiku, kdy zjistí, že pneumatiky nejsou nahuštěny na optimální tlak.

Stanice, kterou naše společnost finančně zrealizovala a ve spolupráci s MČ Praha 13 a společností CykloHub umístila do našeho rezidenčního projektu Britská čtvrť, je vybavena kvalitním nářadím a díly renomovaných značek opatřených otočnými čepy pro snadnější manipulaci s nářadím, stejně tak i hustilkou s vyztuženou ocelovou hadicí. Součástí servisní cyklostanice je i integrovaný stojan na kolo tak, aby údržba byla maximálně uživatelsky komfortní. Velkým bonusem je zde umístěný QR kód s odkazy na návod či postup na opravu či seřízení.

Na Praze 13 aktuálně najdete i další dvě nové servisní cyklostanice CykloHub. Obě byly zřízeny přímo Městskou částí Praha 13. Jedna stanice je umístěna před radnicí Prahy 13, druhá je v Centrálním parku Stodůlky u občerstvení.

6. 5. 2022