• Aktuality
  • Nová etapa na Praze 6 v Rezidenci U Šárky
Nová etapa na Praze 6 v Rezidenci U Šárky

Nová etapa na Praze 6 v Rezidenci U Šárky

Máme v prodeji další etapu bytů, již třetí v pořadí, v letošní rezidenční novince na Praze 6. V projektu Rezidence U Šárky dáváme nově do prodeje 102 bytových jednotek v družstevním vlastnictví. Byty nabízíme v dispozicích od 1+kk (od 34,1 m2) až po rodinné prostorné byty 4+kk (do 118 m2).

Všechny tyto nové byty budou součástí zalesněného městského lesoparku, který zde vznikne společně s novou výstavbou. Rezidence U Šárky jako jeden z prvních bytových projektů v Praze spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti vlastního bytí, a to díky městské zeleni a přírodě, kterou budou nové domy obklopeny. Navíc pro všechny milovníky zdravého pohybu venku je západní cíp Divoké Šárky doslova „za rohem“. Díky plánovanému vzniku nového lesoparku s více než 500 vzrostlými stromy, které budou vysázeny v rámci rezidenčního projektu, dojde k prodloužení zelené Divoké Šárky i přes ulici Evropská. Zelený pás tak bude nově končit nebo začínat uprostřed projektu Rezidence U Šárky.

Náš nový bytový dům z pera architektů ze studia AIP Architekti (Ing. Arch. Jaroslav Kačer) dotvoří přirozenou uliční síť a přináší na pražský rezidenční trh „staro“novou výstavbu liniových bytových domů tak, jak ji např. známe z bytové výstavby v rakouské Vídni. Tato „liniovost“ bude podpořena i specifičností společných otevřených prostor domu. Dům nabízí zajímavé dispozice bytů, které jsou orientované ve východo-západním směru (což je mimochodem skvělé pro dokonalé vyvětrání bytu, protože u bytů, kde jsou okna jen na jednu stranu domu, takto skvěle vyvětrat nelze). Ráno si užijete východ slunce a večer jeho západ. A majitelé bytů v posledním patře si díky střešním terasám užijí sluneční paprsky celý den.

Projekt Rezidence U Šárky nabízí moderní městské bydlení s výbornou dopravní dostupností. A to jak do centra, tak i na letiště.  Pro dopravu po městě je zde možné využívat i blízký vlak, do budoucna je přímo v lokalitě plánované prodloužení tramvajové trati. Ta poté výrazně urychlí osobní dopravu směrem do centra. V místě je naplánovaná i restaurace s tankovým pivem. Ta bude mít velmi příjemné venkovní posezení přímo u budoucí konečné zastávky tramvajové trati.

Aktuální nabídku nových družstevních bytů v projektu Rezidence U Šárky najdete zde.

25. 11. 2020