• Aktuality
  • Naše nová rezidenční lokalita v prodeji
Naše nová rezidenční lokalita v prodeji

Naše nová rezidenční lokalita v prodeji

Dnešním dnem, v pondělí 26. září 2022, otevíráme zájemcům o bydlení v Praze již 16. rezidenční lokalitu. I ta pod naší taktovkou projde proměnou z dnes neudržované plochy v moderní městskou oblast se zelení, hřišti, parky. Projekt Nad Krocínkou plánujeme nadále rozvíjet, a to nejenom ve spolupráci se zde bydlícími občany, ale samozřejmě i s městskou částí. Dnes tak vítáme do rodiny FINEP projektů náš nový rezidenční projekt Nad Krocínkou na Praze 9, který otvíráme s nabídkou 80 bytů v osobním vlastnictví ve dvou bytových domech v jejichž sousedství, coby dominanta celé lokality, bude založen nový městský park.

Jsme rádi, že i v dnešní složité době můžeme pražskému bytovému trhu nabídnout nový projekt i lokalitu. Věříme, že si nové kvalitní byty s promyšlenou architekturou, i s ohledem na dobrou cenu na pražském trhu, najdou své kupce.

Srdcem projektu bude velký městský park na ploše přes 29 000 m2, jehož součástí bude i moderní městský mobiliář, dětské hřiště a je v plánu, že ve spolupráci s MČ Prahy 9 zde vznikne i prostor určený pro bezpečný výběh psů. Nově zde bude vysazeno více než pět desítek nových vzrostlých stromů (základ parku je již nyní budován ve spolupráci s MČ Praha 9) a městskou zeleň zde rozšíří přes 4 tisíce keřů, popínavých rostlin, okrasných trav, trvalek a cibulovin. Z dnes vyšlapaných blátivých cestiček budou moderní zpevněné pěší cesty. Ty budou doplněné o městskou infrastrukturu v podobě laviček, košů a dětských hřišť.

Aktuální nabídku dostupných bytů v projektu Nad Krocínkou najdete zde.

26. 9. 2022