• Aktuality
  • Naše nová nabídka bytů na Barrandově
Naše nová nabídka bytů na Barrandově

Naše nová nabídka bytů na Barrandově

Kaskády Barrandov patří mezi nejmladší rezidenční lokality v Praze a zároveň jde i o jedno z nejpříjemnějších míst pro každodenní život ve městě. Je to dáno jak bohatou historií místa, tak třeba i blízkostí přírodního parku Prokopské údolí. Je zde skvělá občanská vybavenost a v docházkové vzdálenosti najdete vše, co potřebujete – od škol, školek, pošty, polikliniky, sportovišť (včetně např. aquaparku) až po bankomaty nebo restaurace. Výborná je i dopravní obslužnost této lokality prostřednictvím linek MHD. Ta se navíc v dalších letech výrazně zlepší, protože je zde v plánu protažení tramvajové trati do Slivence. Bezproblémové je i dopravní napojení na pražský okruh.

My v této lokalitě se začátkem dubna 2019 startujeme prodej dvou nových moderních rezidenčních domů a opět jde o mix nabídky dvou forem vlastnictví bytu. Zájemci si mohou vybrat svůj domov z nabídky bytů v osobním nebo v moderním družstevním vlastnictví. 

Nově prodávané domy navazují na námi již vybudovanou čtvrť a tvoří s předchozí zástavbou jednotný architektonický koncept moderní městské čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť. Oba domy nabízejí mix bytů o dispozicích 1+kk až po rodinné 4+kk a všechny byty mají balkon, lodžii nebo terasu. Samozřejmostí je i dostatek garážových stání pod domem a bezbariérový přístup do domu.

Více informací o naší nové nabídce bytů v rezidenčním projektu kaskády Barrandov naleznete zde.

1. 4. 2019