• Aktuality
  • Máme novou rezidenční lokalitu na Praze 9
Máme novou rezidenční lokalitu na Praze 9

Máme novou rezidenční lokalitu na Praze 9

Na Praze 9, na pomezí Vysočan a Hloubětína, otvíráme pro zájemce o nové městské bydlení náš nejnovější rezidenční projekt Nová Elektra. S první etapou, kterou aktuálně dáváme do prodeje, zahajujeme proměnu starší průmyslově administrativní plochy v Poděbradské ulici v lokalitu moderního městského rezidenčního bydlení s parky, hřišti i obchodními jednotkami. A samozřejmě, že v rámci naší výstavby nezapomeneme ani na městskou zeleň, relaxační plochy a další městský mobiliář.

Náš nový bytový projekt Nová Elektra zde bude navazovat na historii tohoto místa. Etapovitě v lokalitě vznikne rezidenční areál, který v sobě spojuje jak tradici s technologií, tak i otisk umu, znalostí a energie, se kterou je tato lokalita již 100 let spjata. Nová Elektra zároveň navazuje i na naše dva velmi úspěšné rezidenční projekty Nová Harfa a Harfa Park s výstavbou více než 2 tisíc bytů na Praze 9.

V první etapě nového rezidenčního projektu Nová Elektra nabízíme zájemcům o bydlení celkem 92 bytů o dispozicích od 1+kk (25,3 m2) až po rodinné prostorné byty 4+kk o velikosti 115,6 m2. Navíc nabízené byty v přízemí mají i své soukromé zahrady. Samozřejmostí jsou garážová stání i další skladovací prostory.

Specialitou první etapy budou i obchodní jednotky, které budou vybudovány směrem do ulice Poděbradská. 

 

Více informací o našem novém rezidenčním projektu a aktuální nabídku bytů v projektu Nová Elektra najdete zde.

17. 6. 2019