• Aktuality
  • Máme nové interiérové studio přímo v Lannově paláci
Máme nové interiérové studio přímo v Lannově paláci

Máme nové interiérové studio přímo v Lannově paláci

Prostor o ploše 400 m2 voní nejenom novotou, ale především kompletní nabídkou standardního, ale i široké nabídky nadstandardního vybavení, „bytových vychytávek“ a šikovných řešení, které si mohou klienti od nás prostřednictvím našich interiérových poradců a bytových architektů pořídit do svých nových bytů nebo rodinných domů.

Nové moderní interiérové studio ve druhém patře tak získalo krásný jednolitý prostor plný denního světla pro prezentaci kompletního sortimentu od našich dodavatelů. Od kuchyní Oresi, nábytku na míru Indeco, podlah od Barkotexu, koupelen, dveří nebo i nábytkového vybavení, svítidel, sedaček nebo např. i stínící techniky od Innexu. A původní vzorkovna, která byla součástí obchodního oddělení ve třetím patře Lannova paláce, byla v uplynulých měsících proměněna v administrativní prostory a kanceláře našich interiérových poradců.

Naše nové interiérové studio je navrženo s rozmyslem a řada zařizovacích předmětů a domácího vybavení je ve studiu plně funkční. Od kuchyní, až po tekoucí vodu v umyvadlech, vanách i sprchových koutech. Např. na toaletách si zde můžete vyzkoušet všechny funkce sprchovacího záchodu. A máme zde i jednu velmi zajímavou technickou vychytávku moderní doby. Pro ty, kteří si chtějí ráno při čištění zubů přečíst nejčerstvější zprávy, zde máme zrcadlo s integrovanou obrazovkou.

Nově nabízí naše studio i služby bytového architekta, který navrhne vaše bydlení do doopravdy posledního detailu.

A třešničkou na dortu je i speciální místnost s „virtuální realitou“ kde si klienti mohou aktuálně vyzkoušet a virtuálně se projít naším rezidenčním projektem Pergamenka. A to jak exteriérem projektu, tak i vybranými byty napříč dispozicemi. To vše v brýlích Oculus poslední generace, které patří na trhu mezi ty nejlepší.

Podívejte se, jak to v našem novém interiérovém studiu vypadá.

2. 11. 2020