Edu Bubo Klub

Recenze

Bohužel, žádnou recenzi jsme nenašli.

Bohužel, žádnou recenzi jsme nenašli.

Kudy do podniku?

...

Odkaz na podnik: Webová stránka

Navštívili jsme v okolí

Navštívili jsme: Banh-mi-ba

13. 5. 2023 Banh-mi-ba - Harfa

Banh-mi-ba je síť vietnamských bister operujících na principlu fast-casual. V bistru si můžete objednat výborné vietnamské jídlo – od tradičních baget, přes klasické bun-cha či bun-bo-nam-bo a to rychle a zároveň pohodlně a příjemně.

Navštívili jsme:Cinnabon

18. 4. 2023 Cinnabon

Kavárna a pekárna Cinnabon je tím pravým ořechovým pro všechny z vás, kteří jako my milujete skořicové rolky.

Navštívili jsme: Dhaba Beas

4. 4. 2023 Dhaba Beas - Harfa

Dhaba beas je velmi známá síť vegetariánských a veganských restaurací zaměřujících se jak na asijskou tak na tradiční českou kuchyni ve zdravém pojetí.

Navštívili jsme: Kin & K Bakery

27. 2. 2023 Kin & K Bakery

Pokud hledáte kvalitní pekárnu v blízkosti vašich domovů, pak jste právě našli ten pravý jackpot! Kin & K Bakery, kterou naleznete v druhém patře obchodního centra Harfa, je jedna z našich nejoblíbenějších pekáren v celé Praze.

Navštívili jsme: Elians Coffee House

12. 2. 2022 Elians Coffee House

Za kvalitní kávou už nemusíte jezdit až do centra Prahy – stačí si dát příjemnou 20 minutovou procházku do Elian’s Coffee House, který najdete jen pár kroků od nákupního centra Harfa.

Navštívili jsme: Restaurace Cerreto

2. 2. 2022 Restaurace Cerreto

Máte rádi italskou kuchyni? Pak vás určitě potěší, že jen 20 minut pěší chůze od vašich domovů naleznete naprosto skvělou italskou restauraci – Ristorante Cerreto.

Navštívili jsme: Eazy Cafe

16. 12. 2021 EAZY café

Výběrová káva, domácí dezerty a sandwiche a skvělé drinky? To vše naleznete v Eazy café, které naleznete jen pár kroků od nákupního centra Harfa.

Navšítvili jsme: The Hummus Bar

1. 12. 2021 The Hummus Bar

Hummus bar je to správné místo pro všechny milovníky středomořské kuchyně. Nabízí zde jeden z těch nejlepších humusů v Praze, který zkrátka musíte vyzkoušet!

Navštívili jsme: Mexicali Mercado

25. 11. 2021 Mexicali Mercado

Máte rádi mexickou kuchyni? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Bistro s naprosto skvělým mexickým jídlem máte pouhých 20 minut chůze od vašeho domova.

Navštívili jsme: Restaurace You & Me

21. 11. 2020 You & Me

V asijské restauraci You & Me nabízí širokou nabídku nejrůznějších asijských pokrmů – od thajských pálivých polévek, pad thai a curry přes vietnamské bun bo nam bo, letní závitky, pho bo až po japonské sushi.

Navštívili jsme: Ala coffee

15. 11. 2020 Ala coffee

Ala coffee není pouze kavárna, ale zejména rodinná pražírna a obchod s kávou a dalšími dobrotami – například nejrůznějšími čokoládami.

Navštívili jsme: PEPŘ a SŮL

2. 10. 2020 Restaurace Pepř a Sůl

Vysočany jsou plné solidních podniků. Restaurace Pepř a sůl je však perlou vysočanské gastro scény! Restaurace se nachází v klidném vnitrobloku, hned naproti místnímu úřadu. Pepř a sůl nabízí nejen výborné jídlo, ale především nadstandartní...

Navštívili jsme: Pizzeria Coloseum

12. 8. 2020 Coloseum

Pizzerie Coloseum je skvělou italskou restaurací, která se v Praze nachází už na 7 místech. Jednu najdete také na Praze 9, přímo na zastávce tramvaje a metra Vysočanská. Restaurace se zaměřuje výhradně na italskou kuchyni.

Navštívili jsme: Monkey coffee house

10. 6. 2020 Monkey coffee house

Monkey coffee house je kavárnou, která se nachází prakticky na prahu vašich dveří. Kvalitou se však hravě vyrovná vyhlášeným kavárnám v centru Prahy. Nabízí zde skvělou kávu, domácí zákusky, ale i domácí limonády a letní drinky.

Navštívili jsme: Restaurace Violete

23. 3. 2020 Restaurace Violete

Skvělé restaurace najdete i na Praze 9, a to velmi blízko areálu Finep rezidence Nová Elektra v Hloubětíně! Mluvíme o pizzerii Violete.