• Aktuality
  • Kaskády Barrandov XVI jsou v prodeji
Kaskády Barrandov XVI jsou v prodeji

Kaskády Barrandov XVI jsou v prodeji

Architektonicky velmi zajímavý bytový dům ve tvaru téměř rovnostranného trojúhelníku se 72 bytovými jednotkami je v prodeji. Dům o 6 nadzemních obytných patrech v sobě ukrývá jednotky od 1kk (plocha 30,9 m2) až po velké 109,7 m2 rodinné byty kategorie 4kk. Opět všechny nabízené byty mají balkón, terasu nebo lodžii. Samozřejmostí je i nabídka parkovacích stání pod domem, stejně tak i bezbariérový přístup do domu. Velkým benefitem je pro majitele nových bytů nadstandardní záruka tří let, kterou FINEP poskytuje na všechny své bytové projekty.

Bytový projekt z pera architektů AHK ARCHITEKTI je zasazen do centra nově vznikající městské čtvrti v blízkosti nově budovaného Barrandovského náměstí, kde budou vybudovány nejenom nové obchodní prostory pro rozšíření stávajících služeb v lokalitě, ale také např. je zde v plánu nový lokální pivovar s restaurací, kavárna, fitness centrum, lékařská ordinace nebo drogerie. Skrze náměstí navíc povede i nově prodloužená tramvajová trať, díky které budete pohodlně v centru metropole do 15 až 20 minut bez přestupu.

Kaskády Barrandov jsou jednou z nejmodernějších pražských rezidenčních lokalit. Nabízejí svým obyvatelům nejenom „dobrou“ bydlící adresu. Jsou především příjemným místem pro život ve městě, protože zde najdete kompletní městskou infrastrukturu a občanskou vybavenost a v docházkové vzdálenosti máte vše, co pro bezproblémový život ve městě potřebujete – školy, školky, poštu, polikliniku, sportoviště (včetně např. aquaparku), stejně tak i bankomaty či restaurace. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD. Bezproblémové je i dopravní napojení této moderní městské lokality na pražský okruh. A z lokality to máte doslova jen pár kroků do zeleného Prokopského údolí.

Nový bytový dům, po svém dokončení, splyne s předchozí zástavbou, která již nyní tvoří jednotný architektonický koncept moderní čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť.

Více informací o nové nabídce bytů v osobním vlastnictví v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov XVI naleznete zde.

22. 3. 2021