• Aktuality
  • Jedenáctá etapa s novými družstevními byty na Britské čtvrti jde do prodeje
Jedenáctá etapa s novými družstevními byty na Britské čtvrti jde do prodeje

Jedenáctá etapa s novými družstevními byty na Britské čtvrti jde do prodeje

Na Britské čtvrti, našem velmi úspěšném rezidenčním projektu v pražských Stodůlkách, který má i „vlastní“ vstup metra, zahajujeme druhou desítku prodejů jednotlivých rezidenčních etap. Pod číslem XI najdou zájemci o bydlení v jedné z nejzelenějších nových městských čtvrtí dva rezidenční domy s celkem 101 byty v moderním družstevním vlastnictví. 

Zelené plochy velikosti Václavského náměstí, velké dětské hřiště, nová venkovní posilovna, moderní městský mobiliář, relaxační plochy a vodní prvky, ale také restaurace, kavárny, moderní bistra, velký supermarket, drogerie nebo kadeřnictví. To vše najdete přímo v lokalitě. A pokud by vám to bylo málo, tak jen jednu stanici metra a jste v obchodním komplexu Metropole Zličín a Homepark Zličín s obchody Ikea, Tesco, Globus atd. 

Naši novou etapu tvoří dva samostatné rezidenční domy, kde najdete celkem 101 družstevních bytů o dispozicích od 1+kk (od 36 m2) až po velké rodinné byty 4+kk a velikosti do 119 m2. Samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepní skladovací prostory pod domy, stejně tak i bezbariérový přístup do domu. Velkým nadstandardem je naše 3letá záruka. 

Naše nová etapa družstevních bytů Britská XI je ideálním místem pro život jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry nebo dnešní mladou generaci singles.

Více informací o nabídce nových družstevních bytů na Britské čtvrti najdete zde.

 

12. 6. 2019