• Aktuality
  • Informace pro klienty v dnešní době, aneb jsme zde stále (bezpečně) pro vás, stále (bezpečně) fungujeme
Informace pro klienty v dnešní době, aneb jsme zde stále (bezpečně) pro vás, stále (bezpečně) fungujeme

Informace pro klienty v dnešní době, aneb jsme zde stále (bezpečně) pro vás, stále (bezpečně) fungujeme

V aktuálně ne zcela přehledné době, kdy řada obyvatel neví, co platí, co neplatí, co se může či nemůže, jsme se rozhodli vás informovat o všem podstatném v našem provozu.

 

Má FINEP otevřeno?

Upravili jsme pro vás způsob fungování tak, aby byl v souladu s aktuálními nařízeními.

Již od jara loňského roku můžete využívat službu e-Setkání, která umožňuje vzdálenou prezentaci našich projektů a bytů klientům online prostřednictvím sdílené webové aplikace. V něm obchodník osobně provádí klienta materiály o novém bytě tak, jako kdyby byli spolu ve fyzickém kontaktu v klientském centru. Díky e-Setkání tak máte zajištěn kompletní osobní servis a služby, a naši obchodníci jsou vám plně k dispozici prostřednictvím online světa.

Naši obchodníci jsou vám tak plně k dispozici prostřednictvím online světa, nebo na základě předem dohodnuté schůzky v bezpečných prostorách Lannova paláce.

 

Osobní setkání pouze na základě předem dohodnuté schůzky.

Pro bezpečný osobní kontakt s vámi jsme rozšířili naše kontaktní místo (ekvivalent výdejního okénka) v přízemí společnosti FINEP. To splňuje všechny doporučované podmínky pro bezpečné setkání. Daný prostor je pravidelně dezinfikovaný a mezi klientem a zaměstnancem je bezpečností štít. Bezpečnost je nám prioritou, proto například i pro podpisy jednotlivých smluv nebo listin využíváme pouze jednorázové psací potřeby.

 

Jak nyní funguje interiérové studio a klientské výběry?

Opět standardně a jsme vám k dispozici jak na telefonech, emailech či elektronicky - prostřednictvím našeho e-Setkání. Z pohodlí domova či při e-Setkání, můžete také využít nově digitalizovanou vzorkovnu. Nemusíte se bát. Vše, co potřebujete, je vám k dispozici. Stačí tedy jen kontaktovat naše obchodníky nebo interiérové poradce a domluvit si schůzku.

 

Funguje služba e-Setkání i pro služby interiérových poradců u klientských výběrů?

Ano, funguje. Stačí se jen s vaším interiérovým poradcem spojit a domluvit si termín a čas, kdy se prostřednictvím služby e-Setkání potkáte.

Naši interiéroví poradci nadále fungují a jsou vám plně k dispozici jak na telefonních číslech, tak i na emailech. Cokoli potřebujete vyřešit, tak neváhejte a obraťte se na ně.

Naše kontakty a informace o naší otevírací době.