FINEP pomáhá

FINEP pomáhá

3. 4. 2020

Naše pomoc je rozdělena do čtyř různých oblastí.

První, ta nejrychlejší byla a je ta, že tak jako mnozí jsme začali šít roušky (především naše zaměstnankyně). Takže dnes máme „za sebou“ ušité stovky roušek pro zaměstnance holdingu (stavby, klientský servis, atd.) a následně další stovky roušek předané potřebným – Domov seniorů Sene Cura na Malém háji v pražských Štěrboholech.

Další oblast je finanční. Zde jsme nakoupily stovky respirátorů třídy ffp2, ty jsme následně předali na Magistrát Prahy a vybrané městské části pro jejich složky. Např. na Praze 9 jsme tyto respirátory darovali Poliklinice Prosek a Městské policii Prahy 9. A plánujeme v této podpoře pokračovat a nakoupit další respirátory.

V rámci třetí oblasti pomoci přispíváme a pomáháme různým městským částem a Magistrátu HMP zajišťovat obědy pro klíčové osoby (zdravotnictví, hasičský sbor, policie a další). Obědy vaří i naše restaurace Portfolio patřící do FINEP Holdingu a ty zavážíme na Magistrát hl. města Prahy, Prahu 5 a Prahu 11.

A náš čtvrtý pilíř pomoci je postaven na tom, že již několik let působíme v rámci Hospodářské komory ČR, která v těchto dnech vyjednává s vládou celou řadu opatření k zachování pracovních míst, podpory podnikatelům a jejich zaměstnancům a v neposlední řadě apeluje na vládu k zajištění podpory domácí výrobě ochranných prostředků, jako jsou dezinfekce, roušky, rukavice a další. Jejich plošnou dostupnost nejen faktickou ale zejména finanční považuje za základ preventivní ochrany obyvatel.

 

Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme
Pomáháme

Aktualizováno 7. 4. 2020

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR