• Aktuality
  • Finep podporuje veřejný život na Praze 11
Finep podporuje veřejný život na Praze 11

Finep podporuje veřejný život na Praze 11

Nesnažíme se jen budovat městské čtvrti. Stojíme i o to, aby se v nich obyvatelům dobře žilo a proto zde podporujeme aktivity, které z domů dělají domovy. Ze stejného důvodu se všemožně zapojujeme do akcí a aktivit, které zlepšují veřejný život na Praze 11, kde FINEP chystá velký projekt Nový Opatov.

14. října, organizovala YMCA s naší podporou v chodovském centrálním parku nedaleko metra Drakiádu. Přestože počasí akci příliš nepřálo, sešlo se zde dostatek rodičů, dětí a draků na to, aby si společně užili skvělou zábavu na čerstvém vzduchu.

Ve stejný den, tedy 14. října jsme podpořili Mistrovství České republiky mužů a žen v judu. Republikový šampionát se vrátil do Prahy po 18 letech a v chodovské sportovní hale Jedenáctka se jej zúčastnilo 156 závodníků. Byl to již pátý turnaj juda na tomto místě za poslední dva roky a i díky naší podpoře se velmi vydařil, což ocenil i předseda Pražského svazu juda Erik Hlaváček.  

A do třetice: uzavřeli jsme zde smlouvu o bezúplatné výpůjčce pozemku v lokalitě Opatov Východ. Na místě, které jsme poskytli, bude Spolek Filantropie, z.s. vydávat potravinovou pomoc potřebným občanům Prahy 11. První akce proběhla ve středu 4. října, potraviny poskytuje potravinová banka a podporuje jej sociální odbor MČ Praha 11.

Věříme, že brzy najdeme i další příležitosti, jak se v této části Prahy zapojit a podpořit ty, kteří usilují o zajímavý a bohatý veřejný život v lokalitě. 

Momentky z drakiády

Momentky z MČR v Judo 2023

19. 10. 2023