• Aktuality
  • FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.
FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.

FINEP noviny, aneb jaké byly uplynulé tři měsíce v naší společnosti.

Červenec

Mohlo by se zdát, že červenec byl u nás „prázdninovým“ měsícem. Ale nebyl, byl především ve znamení příprav a finálních kroků potřebných k zahájení prodejů našich nových rezidenčních projektů, které plánujeme dát do prodeje v dalších týdnech či měsících. A taky že spustili, ale o tom v dalších měsících.

V červenci ještě doznívaly dozvuky doby „koronavirové“, resp. její první vlny a nás ve firmě velmi potěšilo, že jsme byli mezi těmi, které se rozhodla radnice MČ Prahy 11 ocenit a poděkovat tak za pomoc těm, kteří ji v uplynulých měsících velmi potřebovali. 

A jinak se u nás standardně, jako každý pracovní den, pracovalo, prodávalo a klimatizační jednotky jely na plný výkon tak, aby prostředí pro nás a naše klienty bylo co nejpříjemnější.

Srpen

V druhém „prázdninovém“ měsíci jsme uvedli na trh celkem 213 bytů a k tomu i 15 rodinných domů. Těch více než 200 bytů bylo ve třech bytových domech v našem pěkném moderním městském projektu Kaskády Barrandov. Detailně jde o jeden bytový dům o 75 jednotkách v osobním vlastnictví (osmá etapa projektu) o sedmi nadzemních patrech a dva domy o šesti nadzemních patrech s celkovou nabídkou 138 družstevních bytů s pořadovým číslem IX. etapy. 

Aktuální nabídku volných bytů na Barrandově najdete zde.

A z našich vizualizací je patrné, že součástí našeho projektu bude realizace i nového barrandovského náměstí. Bude doopravdy moc pěkné a věříme, že i mezi místními barrandováky se bude těšit oblibě a zde připravovaná restaurace / pivovar si najde své „štamgasty“.

No a aby toho nebylo málo, tak jsme do prodeje uvolnili i poslední, čtvrtou, etapu rodinných domů na Britské čtvrti v pražských Stodůlkách. Obrovským benefitem těchto domů je ta skutečnost, že k nejbližšímu metru to máte od pěti do deseti minut pohodlnou cestou pěšky. Bydlet ve městě, přitom mít vlastní zelenou zahradu je sen mnoha z nás a my jsme rádi, že řadě našich klientů dokážeme tento jejich sen krásně splnit.


Září

Tak nám začal nový školní rok a my jsme, pro změnu, odprezentovali naše nové webové stránky. Jsou nejenom pěkné, ale plně funkční, přehledné a s fotkami přímo z lokalit. Věříme, že se nám podařil moderními slovy řečeno „klientsky velmi orientovaný“ web, kde zájemci o nový byt najdou vše podstatné a důležité pro to, aby si u nás vybrali své nové bydlení nebo svůj byt pro investici.

 Samozřejmě, že ani v září jsme nelenili a připravovali pro prodeje další naše etapy v jednotlivých lokalitách, které chceme v dalších týdnech či měsících uvolnit na pražský rezidenční trh, který nové byty velmi potřebuje. A které to budou? Tak to vám všem rádi budeme prezentovat v rámci našich aktualit na webu. Případně vše opět v kostce popíšeme v dalších FINEP novinách. Ty vyjdou v lednu 2021 a shrnou vše podstatné a důležité, co se u nás událo v posledních třech měsících roku 2020.

 A za devět měsíců letošního roku jsme prodali 391 bytových jednotek, z toho od července jich bylo 218 v celkem osmi rezidenčních projektech, které nyní na trhu v Praze máme. 

7. 10. 2020