• Aktuality
  • Druhá etapa Rezidence Pergamenka nově v prodeji
Druhá etapa Rezidence Pergamenka nově v prodeji

Druhá etapa Rezidence Pergamenka nově v prodeji

Jedinečný rezidenční projekt v Praze, který navazuje na doposud stále nepřekonanou architekturu budování města ve formě blokové výstavby, zahajuje prodej své druhé etapy.

Rezidence Pergamenka II – to je celkem 131 nových moderních městských bytů o dispozicích 1+kk (od 32 m2) až po rodinné byty 4+kk (do 120 m2), kdy některé mají k dispozici i velmi exkluzivní střešní terasy s výhledem na centrální část Holešovic. Samozřejmostí je i nabídka parkovacích stání pod objektem a sklepní kóje.

Rezidence Pergamenka je ojedinělým pražským bytovým projektem. Vzniká v širším centru města v srdci Holešovic a součástí její výstavby je nejenom rekonstrukce historické tovární budovy prodejny Ferona, ale také realizace malé piazzetty a volně přístupných travnatých ploch s městkou vzrostlou zelení ve vnitrobloku.

Pokud preferujete komfortní bydlení, kde máte všechny služby na dosah, a kde se za pár minut dostanete na zastávku tramvaje, autobusu i metra, tak jste na dobré adrese. Naše Rezidence Pergamenka je přesně ten typ městského bydlení, které vy hledáte. Pak není nic snazšího, než se podívat na naši nabídku volných bytů v tomto novém projektu a rovnou si telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím naší nové služby e-Setkání domluvit schůzku.

Více informací o nové nabídce získáte zde.

Těšíme se na vás.

15. 4. 2020