• Aktuality
  • Druhá etapa projektu U Sluncové v prodeji
Druhá etapa projektu U Sluncové v prodeji

Druhá etapa projektu U Sluncové v prodeji

Druhá a zároveň poslední etapa výstavby rezidenčního projektu U Sluncové v pražském Karlíně je v prodeji. Dva bytové domy v architektuře krásného, ale přitom velmi komorního bytového projektu v živé městské čtvrti nabídne svým obyvatelům, slovy architektů projektu, soukromý a klidný ostrov v pulzujícím moderním Karlíně.

V rámci druhé etapy opět prodáváme dva bytové domy s celkem 53 bytovými jednotkami do osobního vlastnictví od 1+kk až po rodinné byty kategorie 4+kk. Každý samostatný dům má opět jen pět pater a na každém patře je pouze šest bytových jednotek. Ve všech patrech jsou v nabídce byty s terasami a v prvním obytném patře jsou v prodeji i jedinečné moderní městské byty s velkými předzahrádkami. Přízemí bytového domu je určené pro garážová stání a sklepy.

Náš bytový projekt U Sluncové nabízí celkem jen čtyři domy, které jsou velmi citlivě zasazené do svého okolí v lokalitě. Moderní architektura od zkušených architektů ze studia Qarta architektura nabídne domy s netradičními tvary fasád a mimořádně prosluněnými interiéry. Prostě budete bydlet U Sluncové :).

Více informací o projektu a aktuální nabídku bytů v rezidenčním projektu U Sluncové najdete zde.

 

16. 12. 2020