Dětský den na Britské čtvrti

Dětský den na Britské čtvrti

Britská čtvrť je jednou z nejmladších městských čtvrtí v Praze, v níž žije velký podíl mladých rodin s dětmi. Pro ty menší jsme zde vybudovali velké dětské hřiště, pro studenty a dospěláky jsme pak v loňském roce otevřeli největší venkovní posilovnu v Praze. Pro všechny obyvatele bez rozdílu věku a výšky na Britské udržujeme velké travnaté plochy s městskou zelení, stromy a lavičkami. Nechybí zde ani cukrárna, vinárna, restaurace či další obchody.

Jako každý rok, i letošní prázdniny utekly jako voda a návrat do školních lavic se nenávratně blíží. Aby ten začátek školy byl co nejpříjemnější, rozhodli jsme se pro školáky, jejich mladší, ale i starší sourozence a rodiče uspořádat „Dětský den na Britské čtvrti“ a přivítat tak společně školní povinnosti s radostí a úsměvem.

Rodiče, přijďte se svými ratolestmi v pondělí 2. 9. 2019 mezi 15:00 až 19:00 hodinou do prostor venkovní posilovny na Britské čtvrti (roh ulic Svitákova a Kuchařova) a užijte si zábavu, hry, jídlo i pití. Pro vaše děti máme připraveno i malé překvapení.

Více informací naleznete zde

Těšíme se na vás, Finep. 

 

26. 8. 2019