• Aktuality
  • Další etapa rodinných domů na Malém háji v prodeji
Další etapa rodinných domů na Malém háji v prodeji

Další etapa rodinných domů na Malém háji v prodeji

Aktuálně poslední etapa moderních městských řadových rodinných domů jde do prodeje. V mladé rezidenční čtvrti Malý háj v pražských Štěrboholech začínáme prodávat naši již VII. etapu výstavby rodinných domů. Jde celkem o 11 dvoupatrových domů kategorie 4+kk a 5+kk s užitnou plochou až 160 m2 a pozemkem až 370 m2.

Co rodinný dům, to moudré a promyšlené dispoziční řešení pro společný rodinný prostor v přízemí a klidové zázemí pro každého obyvatele domu v prvním patře. A pro odpočinek, sport, ale i běžné radosti, jako je např. grilování nebo příjemný drink s přáteli je u každého domu k dispozici vlastní zahrada. Samozřejmostí je i garáž nebo venkovní parkovací stání. 

Majitelé nových rodinných domů si v lokalitě mohou vychutnat kávu v nově otevřené kavárně nebo využít služby kadeřnictví. V těsné blízkosti projektu se nachází také široká nabídka obchodů v nově otevřeném obchodním centru Retail park Štěrboholy. Těšit se mohou i na aktuálně realizovaný velký centrální park, který bude příjemným místem pro odpočinek a relaxaci. 

Více informací o nové nabídce získáte zde.

6. 3. 2019