• Aktuality
  • Máme pro vás novou nabídku rodinných domů
Máme pro vás novou nabídku rodinných domů

Máme pro vás novou nabídku rodinných domů

Máme dobrou zprávu pro všechny zájemce, kteří hledají moderní rodinné bydlení s vlastní zahradou v Praze. V rezidenční lokalitě Britská čtvrť rozšiřujeme naši nabídku nových moderních řadových domů o další etapu s pořadovým číslem 3.

Nově zde nabízíme 20 řadových rodinných domů nebo dvojdomů o dispozicích 4+kk a 5+kk s užitnou plochou 147 až 166 m2. Všechny naše domy mají chytré dispoziční řešení. To v sobě skrývá velké přízemí pro společný rodinný život a první patro uzpůsobené pro soukromí každého člena rodiny. Každý dům má vlastní zahradu a samozřejmostí je u nás i garáž a další parkovací stání před domem.

Rezidenční lokalita Britská čtvrť nabízí svým obyvatelům nejenom dostatek zeleně, relaxačních ploch, ale také obchody a služby v rámci rezidenčního projektu. Samozřejmostí zde jsou moderní dětské parky a další travnaté plochy. Skvělým benefitem lokality je i vstup do metra. Ten je situován na centrálním náměstí v Britské čtvrti.

Navštivte nás ve vzorovém domě v lokalitě a my věříme, že se vám naše rodinné domy v rezidenční lokalitě Britská čtvrť budou líbit. A Britská čtvrť se může stát vaší novou adresou spokojeného rodinného života.

Více informací o nové nabídce získáte i zde.

1. 11. 2017