Infolinka zdarma 800 500 506 Po-Ne 9-19h.

Prosek Park X
nové byty Praha 9

Vyhledávání ve virtuálním modelu Plán okolí

Další projekty

Nové byty Praha 9 – Prosek, Prosek Park

Plavete, hrajete tenis, squash, fotbal, jezdíte na bruslích nebo snad dokonce na koni? To vše můžete provozovat od rána do večera, když budete vlastnit byt v Praze 9 na Proseku. Velkým lákadlem pro nové byty v Praze 9 je také letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou.

Nové byty - Prosek

V současné době se Prosek právem řadí mezi vyhledávané rezidenční lokality. Kromě stávající zástavby jsou také v Praze 9 k dispozici nové byty v projektu Prosek Park. Jaké další výhody nabízí nové byty na území Prahy 9? Tak třeba skvělou dopravní dostupnost do centra díky nové stanici metra C – Střížkov.

Byty Praha 9 – první FINEP družstevní byty

Prosek je naší první lokalitou, ve které jsme roku 2011 zahájili družstevní bytovou výstavbu. Pro Bytové družstvo Habr zde bylo vystavěno 62 nových družstevních bytů. Druhou družstevní etapou pak byl Prosek Park IV, který nabídl 88 družstevních bytů. Nyní jsou v prodeji již čtvrtá družstevní etapa Prosek Park VIII. Mezi jednotlivými vnitrobloky domů jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům bytů na Proseku. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci.

Nové byty Praha 9 – mám o ně zájem!

Chcete se o nových bytech na Proseku dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat!

Google Maps x