Oslava svatomartinských vín

Oslava svatomartinských vín

Každý milovník vína se na první polovinu listopadu vždy velmi těší. Přichází totiž konečně ta krásná chvíle, kdy se na Martina otvírají láhve s mladým vínem a každý má tu možnost se radovat z lehkosti i jiskrnosti svěžích vín. Tato vína se vyznačují jemnou ovocnou chutí a vůní například broskve, pomeranče, švestky nebo višní.

Chtěli jsme opět přijít s něčím novým a zajímavým, čím bychom potěšili (ale třeba i příjemně překvapili) obyvatele, ale i návštěvníky našich lokalit. Zároveň jsme tím také rozšířili naše pravidelné „sousedské akce“, které v rezidenčních lokalitách „made by Finep“ pro obyvatele rádi děláme.

A protože slavíme svatého Martina, který přijíždí na (poslední dobou bohužel velmi zřídka) bílém koni, a jde o svátek mladých vín, tak jsme ve spolupráci s místními vinotékami U Sousedů (Prosek) a Bohemia Wine (Stodůlky) připravili v našich lokalitách Prosek Park, Malý háj a Britská čtvrť ochutnávku letošních svatomartinských vín.

Mimo svatomartinská vína jsme nabízeli i svařené víno a kakao. Zdarma jsme v lokalitách nabízeli palačinky, které ideálně nabídku doplnily.

Jsme rádi, že jste dorazili na Britskou čtvrť, do Prosek Parku i na Malý háj a společně s námi si přiťukli na radost ze života, na oslavu našich vín a na blížící se advent.

 

Akce proběhla v pondělí 18. 11. 2019.

18. 11. 2019