Oslava svatomartinských vín

Oslava svatomartinských vín

18. 11. 2019

Každý milovník vína se na první polovinu listopadu vždy velmi těší. Přichází totiž konečně ta krásná chvíle, kdy se na Martina otvírají láhve s mladým vínem a každý má tu možnost se radovat z lehkosti i jiskrnosti svěžích vín. Tato vína se vyznačují jemnou ovocnou chutí a vůní například broskve, pomeranče, švestky nebo višní.

Chtěli jsme opět přijít s něčím novým a zajímavým, čím bychom potěšili (ale třeba i příjemně překvapili) obyvatele, ale i návštěvníky našich lokalit. Zároveň jsme tím také rozšířili naše pravidelné „sousedské akce“, které v rezidenčních lokalitách „made by Finep“ pro obyvatele rádi děláme.

A protože slavíme svatého Martina, který přijíždí na (poslední dobou bohužel velmi zřídka) bílém koni, a jde o svátek mladých vín, tak jsme ve spolupráci s místními vinotékami U Sousedů (Prosek) a Bohemia Wine (Stodůlky) připravili v našich lokalitách Prosek Park, Malý háj a Britská čtvrť ochutnávku letošních svatomartinských vín.

Mimo svatomartinská vína jsme nabízeli i svařené víno a kakao. Zdarma jsme v lokalitách nabízeli palačinky, které ideálně nabídku doplnily.

Jsme rádi, že jste dorazili na Britskou čtvrť, do Prosek Parku i na Malý háj a společně s námi si přiťukli na radost ze života, na oslavu našich vín a na blížící se advent.

 

Akce proběhla v pondělí 18. 11. 2019.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR