• Aktuality
  • Nový bytový dům na Barrandově v projektu Kaskády Barrandov
Nový bytový dům na Barrandově v projektu Kaskády Barrandov

Nový bytový dům na Barrandově v projektu Kaskády Barrandov

Kaskády Barrandov patří mezi moderní rezidenční lokality v Praze, zároveň jsou i velmi příjemným místem pro život ve městě. Najdete zde kompletní občanskou vybavenost a v docházkové vzdálenosti máte vše, co k životu ve městě potřebujete – od škol, školek, pošty, polikliniky, sportovišť (včetně např. aquaparku) až po bankomaty nebo restaurace. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD, ta se navíc v dalších letech výrazně zlepší i díky plánovanému protažení tramvajové trati do Slivence. Bezproblémové je i dopravní napojení na pražský okruh. A z lokality to máte doslova jen pár kroků do zeleného Prokopského údolí.

V rámci naší etapovité výstavby rezidenčního projektu Kaskády Barrandov zahajujeme prodej nového rezidenčního domu, který bude součástí nově budovaného barrandovského náměstí. V rámci naší nové nabídky opět nabízíme byty v družstevním vlastnictví. 

U klientsky velmi populárního družstevního vlastnictví dáváme do prodeje dům o 17 nadzemních patrech. Tento výškový dům bude přirozenou dominantou nově vznikajícího barrandovského náměstí. V domě, který postavíme v rámci XI. etapy výstavby projektu Kaskády Barrandov, najdete 110 družstevních bytů. Jde o byty kategorie 1+kk (39 m2) až po velké rodinné byty 4+kk (120 m2).

Nový bytový dům navazuje na námi již vybudovanou městskou čtvrť a tvoří s předchozí zástavbou jednotný architektonický koncept moderní čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť. V naší nové nabídce mají všechny byty mají balkon, lodžii nebo terasu. Samozřejmostí je i dostatek garážových stání pod domem a bezbariérový přístup do domu.

Více informací o naší nové nabídce bytů v rezidenčním projektu kaskády Barrandov naleznete zde.

18. 9. 2019