• Aktuality
  • Nové rodinné domy v naší nabídce
Nové rodinné domy v naší nabídce

Nové rodinné domy v naší nabídce

Rozšiřujeme naši nabídku nových moderních řadových domů v rezidenční lokalitě Malý háj. Úspěšné prodeje těchto rodinných domů v nově vznikající rezidenční lokalitě pražských Štěrbohol nám potvrzují, že se nám podařilo dobře se strefit do očekávání a potřeb našich klientů, kteří hledají moderní rodinné bydlení s vlastní zahradou. A my jsme rádi, že se tyto domy líbí rodinám s dětmi, stejně tak i párům, které rodinu a děti teprve plánují.  

Nově nabízíme další řadu 9 řadových rodinných domů o dispozicích 3+kk a 4+kk s užitnou plochou 122 až 150 m2.  Všechny naše domy mají velké přízemí pro společný rodinný život a první patro uzpůsobené pro soukromí každého člena rodiny. Každý dům má i svou dostatečně velkou zahradu nejenom pro relaxaci, ale třeba také na sportovní vyžití. Samozřejmostí je u nás i garáž a další parkovací stání před domem.

Rezidenční lokalita Malý háj nabízí svým obyvatelům dostatek zeleně včetně aktuálně nově budovaného centrálního parku. Samozřejmostí jsou již dnes pěkné dětské parky a další travnaté plochy. Skvělým benefitem lokality je i sousedství přírodních ploch a parků na hranici projektu a trasy cyklostezek.

Navštivte nás ve vzorovém domě v lokalitě a my věříme, že Malý háj se vám bude líbit a stane se vaší novou adresou spokojeného rodinného života.

Více informací o nové nabídce získáte i zde.

29. 8. 2017