Nové rodinné domy na Malém háji

Nové rodinné domy na Malém háji

Bydlení v rodinných domech má v Praze mnohaletou tradici a tato forma bydlení se v posledních letech těší velkému zájmu. V loňském roce jsme splnili sen o vlastním bydlení v rodinném domě padesáti rodinám. Nyní jsme pro zájemce, kteří chtějí v Praze bydlet ve svém domě se zahradou, připravili do prodeje již VI. etapu výstavby rodinných domů v moderním městském rezidenčním projektu Malý háj v lokalitě pražských Štěrbohol.

Nově zde nabízíme celkem 11 řadových rodinných domů o dispozicích 4+kk a 5+kk s užitnou plochou od 147 m2 do 172 m2 v moderní městské architektuře. Každý řadový dům má velké přízemí pro společný rodinný život a první patro uzpůsobené pro soukromí každého člena rodiny. Každý dům ze VI. etapy má svou zahradu určenou nejenom pro relaxaci celé rodiny, ale třeba také na sportovní vyžití např. v podobě umístění bazénu. Samozřejmostí je i garáž nebo venkovní parkovací stání před domem.

Rezidenční lokalita Malý háj nabízí svým obyvatelům dostatek zeleně včetně aktuálně nově budovaného centrálního parku. Samozřejmostí jsou již dnes pěkné dětské parky a další travnaté plochy. Skvělým benefitem lokality je i sousedství přírodních ploch a parků na hranici projektu a trasy cyklostezek.

Navštivte nás ve vzorovém domě v lokalitě a my věříme, že Malý háj se vám bude líbit a stane se vaší novou adresou spokojeného rodinného života.

Více informací o nové nabídce získáte zde.

27. 6. 2018