• Aktuality
  • Nové byty v osobním vlastnictví na Britské čtvrti v prodeji!
Nové byty v osobním vlastnictví na Britské čtvrti v prodeji!

Nové byty v osobním vlastnictví na Britské čtvrti v prodeji!

Britská čtvrt, jeden z nejúspěšnějších pražských rezidenčních projektů posledních let, otvírá zájemcům o nové bydlení v Praze svou 12.etapu. V projektu v pražských Stodůlkách, který má mj. i „vlastní“ vstup metra, jsme zahájili prodej rovné stovky bytů v osobním vlastnictví.

Multifunkční velké dětské hřiště s řadou herních prvků v centrální části lokality, velké zelené plochy velikosti Václavského náměstí, nová venkovní cross fit posilovna, vodní prvky a plochy pro relax nebo moderní městský mobiliář. Ale také restaurace, kavárny, moderní bistra, velký supermarket, drogerie nebo kadeřnictví. To vše najdete přímo v Britské čtvrti. A pokud by vám to bylo všechno ještě málo, tak jen jednu stanici metra a jste v obchodním komplexu Metropole Zličín a Homepark Zličín s obchody jako jsou např. Ikea, Tesco nebo Globus.

Naši novou etapu tvoří dva samostatné rezidenční domy, ve kterých najdete celkem 100 bytů do osobního vlastnictví. Byty jsou o dispozicích od 1+kk až po velké rodinné byty 4+kk a velikosti do 119 m2. Samozřejmostí jsou parkovací stání a sklepní skladovací prostory pod domy, stejně tak i bezbariérový přístup do domu. Velkým nadstandardem je naše 3letá záruka.

Naše nová etapa bytů v osobním vlastnictví Britská XII je ideálním místem pro rodinný život s dětmi, tak i pro samotné páry, starší jedince nebo dnešní moderní generaci singles.

Více informací o nabídce nových bytů do osobního vlastnictví na Britské čtvrti najdete zde.

12. 8. 2019