• Aktuality
  • Naše předvánoční nabídka nových bytů v osobním vlastnictví na Britské čtvrti
Naše předvánoční nabídka nových bytů v osobním vlastnictví na Britské čtvrti

Naše předvánoční nabídka nových bytů v osobním vlastnictví na Britské čtvrti

Máme novou etapu v prodeji! Naše pořadové číslo XIV na Britské čtvrti tvoří dva rezidenční domy s celkem 93 byty v osobním vlastnictví. V prodeji jsou nové bytové jednotky s dispozicemi od 1+kk (od 28 m2) až po velké 4+kk (do 119 m2), které jsou určené pro pohodlný rodinný život. Samozřejmostí je i dostatečný počet parkovacích stání. Uživatelé bytů mohou též počítat i s bezbariérovým přístupem do domu a také s nadstandardní tříletou zárukou.

Věříme, že naše Britská XIV je pro rodiny s dětmi ideálním místem pro jejich bydlení i rodinný život, stejně tak je naše další nová etapa i vhodnou lokalitou pro ty, kteří hledají své první vlastnické bydlení nebo klidné bezpečné bydlení na stáří.

Velké multifunkční dětské hřiště s řadou herních prvků v centrální části lokality, travnaté plochy velikosti Václavského náměstí, nová venkovní cross fit posilovna, vodní prvky nebo moderní městský mobiliář. Ale také restaurace, kavárny, moderní bistra, velký supermarket, drogerie nebo kadeřnictví a také skvělá cukrárna s výbornou zmrzlinou. To vše najdete přímo v Britské čtvrti pár metrů od vašeho nového domova. A pokud by vám to bylo všechno ještě málo, tak jen jednu stanici metra a jste v obchodním komplexu Metropole Zličín a Homepark Zličín s obchody jako jsou např. Ikea, Tesco nebo Globus.

Více informací o aktuální nabídce nových bytů v osobním vlastnictví na Britské čtvrti najdete zde.

21. 12. 2020