• Aktuality
  • Dny otevřených dveří na Britské čtvrti 21. - 22. 9.
Dny otevřených dveří na Britské čtvrti 21. - 22. 9.

Dny otevřených dveří na Britské čtvrti 21. - 22. 9.

Přijďte si prohlédnout dokončené rodinné domy! Otevíráme Britskou čtvrť ve Stodůlkách všem zájemcům, kteří sní nebo hledají bydlení v moderní městské rezidenční lokalitě.

Chcete bydlet v novém, moderním rodinném domě se zahradou a všemi výhodami Prahy? Plánujete se s rodinou přestěhovat do většího, nebo naopak hledáte rezidenční projekt, do kterého se vyplatí investovat finance? Pokud je vaší odpovědí jasné „ANO“nebo i „možná, že uvažuji“, tak si rozhodně najděte čas a přijďte se podívat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ RODINNÝCH DOMŮ BRITSKÁ ČTVRŤ. Ty pořádáme, v unikátní rezidenční lokalitě v pražských Stodůlkách, v pátek 21. září a v sobotu 22. září 2018.

Pěkně naživo, v již postavených rodinných domech, vám rádi ukážeme a představíme, jak může vypadat vaše nové bydlení. Přijďte se podívat na ojedinělý projekt nové městské čtvrti, kde máte na dosah ruky k dispozici vše, co od moderního bydlení očekáváte (od plné občanské vybavenosti, bezproblémové městské infrastruktury až po přírodní park a dětská hřiště).

Nezapomeňte s sebou vzít i své děti, protože ve FINEPu nestavíme jen rodinné domy a byty, my našim klientům nabízíme bydlení s prostorem, ve kterém je příjemné žít. Těšíme se na vás.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA BRITSKÉ ČTVRTI

Pátek 21. září 2018 od 15:00 do 20:00 hodin
Sobota 22. září 2018 od 9:00 do 14:00 hodin

Co vás čeká:

  • Prohlídka vzorového rodinného domu
  • Prezentace rodinných domů, které jsou ihned k nastěhování
  • Atrakce pro děti
  • Občerstvení
  • Sleva 250.000,- Kč na kuchyňskou linku Oresi

Místo konání Dnů otevřených dveří na Britské čtvrti:

5. 9. 2018