• Aktuality
  • Další vlna oblíbených Sousedských setkání startuje
Další vlna oblíbených Sousedských setkání startuje

Prodejem bytu naše práce nekončí!

Srdečně vás zveme na další z našich úspěšných Sousedských setkání, kde se snažíme budovat a udržovat spokojenou a propojenou místní komunitu. Přijďte si popovídat se sousedy, setkat se se zástupci naší společnosti a představiteli městských částí.

Tato akce je skvělou příležitostí navázat nové kontakty, dozvědět se více o dění v okolí a přispět k přátelské atmosféře vaší čtvrti. Usilujeme o to, aby se obyvatelům dobře žilo, a proto zde podporujeme aktivity, které z domů dělají domovy. Těšíme se na příležitost poznat vás osobně a přispět k tomu, aby se vám ve vašem novém domově žilo pohodově.

 

Na co se můžete těšit:

Havajské téma
Stylové prvky a hudba vás přenese z ruchu velkoměsta rovnou na písečné pláže Havaje. Nebojte se odvázat a přijďte v havajském oblečení, fotograf v připraveném fotokoutku to určitě ocení! A možná si s námi i zatančíte a pořádně se rozpohybujete.

Atrakce, balónky, dárky a soutěže pro děti
Množství aktivit jsme připravili pro vás, velké děti i naše nejmenší hosty. Děti si odnesou malý dárek a mohou se zapojit do her, soutěží a kreativních dílen. Těšíme se na radostné tváře a dětský smích.

Dotované občerstvení
Bude pro vás připraveno lahodné občerstvení za námi dotované ceny. Nebudou chybět ani osvěžující ovocné nápoje inspirované havajskou kuchyní! Přijďte ochutnat a nasát exotickou atmosféru.

 

Termíny:

 

Přijďte si užít nezapomenutelné odpoledne plné radosti a pohody. Těšíme se na vaši účast. Aloha!

Momentky z realizovaných setkání

3. 6. 2024