Běhejte pravidelně se zkušenými trenéry v okolí vaší krásné čtvrti!

Pozvali jsme zapálené běžecké odborníky Michala Vítů a Simonu Pancíř Švarcovou, aby vás provedli běžeckou sezonou. Čeká vás komplexní trénink včetně protažení a kompenzačního cvičení. Vše bude přizpůsobeno počtu účastníků a úrovni jejich dovedností. Akce je vhodná pro děti od 12 let.

Zlepšíte si kondici, poznáte sousedy a užijete si krásné dny.

Kde a kdy?

Na Malém háji každé úterý, sraz 18:00 u kavárny Trio Malý háj, Honzíkova 635/6, aktuální informace najdete na Facebooku

V Britské čtvrti každou středu, sraz v 18:00 u Bistra Britská, Medunova 2947/1, aktuální informace najdete na Facebooku

Běháme po celý rok!

Trenéři

Běžecký trenér

Simona Pancíř Švarcová

Vyzkoušela si jak kolektivní sport – házenou, tak i běžecké školní olympiády. A už tam někde zjistila, že jí chybí soutěživá povaha. Necítí potřebu se porovnávat s druhými, ale spíš překonávat sama sebe a hledat ve sportu vyšší smysl. Již několikátou sezonu s vámi probíhá běžeckým seriálem RunTour, kde utvořila profesionální vodičský team. Často ji potkáte na charitativních akcích. Stala se také trenérem Běžecké školy Miloše Škorpila. A protože běhání není jen o běhání, věnuje se jako instruktor i posilování a kompenzačním cvičením. S tím jde ruku v ruce výživové poradenství, aby měla komplexní přehled, který je ke zdravému sportování potřeba.

běžecký expert

Michal Vítů

Jihočeský rodák z Pelhřimova žije sportem od dětství. V běhu našel zalíbení před pětadvaceti lety, filosoficky vychází z prostředí Běžecké školy Miloše Škorpila. Bohaté zkušenosti s přípravou kondičních běžců získal i díky dlouholetému působení v roli hlavního kouče běžeckého centra Running Mall, bezmála deset let patří ke známým postavám komunity běžeckých vodičů. O běhání píše, přednáší, rozmlouvá. Je šiřitelem přirozeného, rozumného běžeckého přístupu se zvláštním důrazem na zdravotní stránku věci. Tvrdí, že skutečně efektivní, dlouhodobý trénink má člověka rozvíjet, nikoliv poškozovat.

Fotogalerie - Malý háj

Fotogalerie - Britská čtvrť