• Aktuality
  • Barrandov se nadále rozrůstá o nové byty v družstevním vlastnictví
Barrandov se nadále rozrůstá o nové byty v družstevním vlastnictví

Barrandov se nadále rozrůstá o nové byty v družstevním vlastnictví

V blízkosti nově připravovaného barrandovského náměstí v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov jsme zahájili prodej již XIV. etapy. Nově je v naší nabídce 138 družstevních bytů ve dvou bytových objektech. Každý dům má 69 bytů s pestrou nabídkou bytů od 1+kk s plochou 22 m2 až po velké rodinné byty 4+kk do 113 m2. Všechny byty mají balkón, lodžii nebo terasu. Bezbariérový přístup do domu, parkovací stání pod domem, stejně tak naše nadstandardní záruka v podobě 3 let je u nás samozřejmostí.

Kaskády Barrandov patří mezi moderní pražské rezidenční lokality v Praze. Zároveň jsou i velmi dobrou bydlící adresou a příjemným místem pro život ve městě. Najdete zde kompletní občanskou vybavenost a v docházkové vzdálenosti máte vše, co k životu ve městě potřebujete – od škol, školek, pošty, polikliniky, sportovišť (včetně např. aquaparku) až po bankomaty nebo restaurace. Výborná je zde i dopravní obslužnost prostřednictvím linek MHD, ta se navíc v dalších letech výrazně zlepší i díky aktuálně připravovanému protažení tramvajové trati do Slivence. Bezproblémové je i dopravní napojení této moderní městské lokality na pražský okruh. A z lokality to máte doslova jen pár kroků do zeleného Prokopského údolí.
Tyto dva nové bytové domy navazují na námi již vybudovanou městskou čtvrť a tvoří s předchozí zástavbou jednotný architektonický koncept moderní čtvrti, včetně parků, relaxačních ploch nebo dětských hřišť.

Více informací o nové nabídce družstevních bytů v rezidenčním projektu Kaskády Barrandov naleznete zde.

17. 8. 2020