Vážení návštěvníci,

 

právě nyní si možná vybíráte své budoucí bydlení a stojíte před nelehkým úkolem. Vybrat si správný byt či dům a navíc se orientovat v nepřeberném množství interiérového vybavení není právě snadný úkol.

Na této stránce jsme pro vás připravili malou ochutnávku našeho standardního vybavení, abyste si udělali lepší představu o možnostech, které se vám otevřou po zakoupení bydlení od Finepu. Samotným výběrem vás pak v našem interiérovém studiu provede náš technik klientských změn. V našem interiérovém studiu najdete mnoho inspirace a širokou paletu vzorků. Najdete zde jak vzorky, které jsou součástí standardního vybavení dané nemovitosti, tak si budete moci vybírat i z těch nadstandardních.

 

Lenka Medková,
obchodní ředitelka

Jak probíhá výběr vybavení u Finepu

Při výběru vybavení se můžete těšit na péči našich poradců, architektů a designérů.

Zařizování nového domova je krásný, ale i náročný proces, a proto vám se vším rádi pomohou naši technici klientských změn nebo architekti. Společně naplánujete váš domov od A až do Z tak, aby ladil vizuálně i technicky a vám se v něm pohodlně žilo. 

1. krok

PROVEDEME VÁS NAŠÍ ŠIROKOU NABÍDKOU

Seznámíme vás se standardním vybavením nemovitosti, představíme nabídku toho nadstandardního a rádi vás provedeme naším interiérovým studiem plným inspirace. 

2. krok

SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME VÁŠ NOVÝ DOMOV

Společně navrhneme celkový koncept vašeho nového bydlení, včetně veškerého vybavení (obklady, dlažby, zařizovací předměty, dveře, podlahy, kuchyně či vestavěné skříně) tak, aby vše ladilo.

3. krok

POHLÍDÁME REALIZACI, ABY VŠE BYLO PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Realizaci průběžně kontrolujeme po celou dobu výstavby, aby vás na konci čekalo vámi vysněné bydlení.

4. krok

STĚHUJETE SE, BYDLÍTE

Koupelny

Svezte se na vlně stylu a navrhněte si koupelnu vašich snů.
Nahlédněte do naší nabídky sanity, obkladů a dlažeb od těch nejlepších značek na trhu.

Sanita

Koupelna není jen o správně vybrané dlažbě a obkladech. Abyste se ve své nové koupelně cítili dobře, je potřeba vybrat také správnou sanitu. V naší nabídce najdete kvalitní produkty od prověřených dodavatelů. 

Baterie

Vodovodní baterie ve vaší koupelně nejsou jen designovým prvkem, ale jedná se především o funkční produkt s mnoha komponenty, na něž působí vnější vlivy. Přestože by voda měla být čistá a se správnou tvrdostí, vždy tomu tak není. My chceme, aby vodovodní baterie vydržely stejně dlouho jako ostatní použité materiály. Volíme proto výrobky s prodlouženou zárukou od kvalitních značkových německých výrobců, protože Němci baterie umí prostě nejlépe.

Obklady

Představivosti a vašim požadavkům se meze nekladou. Chcete hravou barevnou koupelnu nebo elegantní v tlumených barvách? K výběru máte ze 2 designových řad obkladů - série RAKO Spin XL nebo RAKO Block. Z naší nabídky si můžete navrhnout koupelnu přesně podle sebe.

Dlažba

Nadčasový design a kvalitu nabízí i dlažba, kterou vyrábí česká firma RAKO ve dvou zmíněných řadách. Série RAKO Block imituje granit a díky povrchové rozmanitosti a vysoké odolnosti povrchu má neomezené použití v interiéru i exteriéru. Série RAKO Spin XL vás zase zaujmou působivou barevnou škálou, kterou lze mezi sebou elegantně kombinovat.

Interiérové dveře

Slaďte své dveře se svým stylem. Připravili jsme pro vás ukázku dekorů,
které budete moci skvěle kombinovat se zbytkem vašeho interiéru.

Dekory dveří

Moderní vzhled, elegance a přírodní materiály uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře nejlépe doplní zejména moderní a lehce zařízené interiéry. Vybírat můžete ze pěti dekorů od předního českého výrobce dveří SAPELI, které budou zdobit každou vaši místnost.

Podlahy

Nikdy v historii nebylo více možností při výběru podlahy. A tak je to i u nás. Se svou dotací 500 Kč/m2 můžete vybírat z nepřeberné nabídky vinylových,
dřevěných a laminátových podlah včetně koberců. Připravili jsme pro vás alespoň malou ukázku toho, co najdete v našem interiérovém studiu.

Dřevěné podlahy

Jsou díky svému nenapodobitelnému vzhledu a jedinečným vlastnostem stále více populární. Jen málokterá podlahová krytina dodá interiéru tolik krásy a útulnosti jako ta dřevěná. Dřevo je přírodní materiál, je dobrým tepelným izolantem, je jej možné lehce opracovat, renovovat a při správné údržbě vás potěší svou dlouholetou životností. Jsou vhodné do všech interiérů a patří dlouhodobě mezi nejžádanější typy podlahových krytin. 

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou v poslední době velice populární. Pro zákazníky je lákavá především kombinace nízké pořizovací ceny, nádherného vzhledu a slušné životnosti. Povrch laminátové podlahy je tvrdý a odolný vůči oděru a poškrábání. Může v interiéru dělat parádu 10 až 30 let v závislosti na kvalitě vybraného typu. Už dávno nemají nálepku nekvalitní podlahy a díky moderním technologiím a pohlednému designu se laminátové podlahy mohou směle měřit s nejkvalitnějšími podlahovými krytinami.

Vinylové podlahy

Jde o velmi odolnou podlahovou krytinu, která se nezalekne ani vysoké zátěže a svou nabídkou vzorů a dekorů ohromí nejednoho zákazníka. Ideálním místem pro vinyl jsou obývací pokoje, ložnice, chodby nebo dětské pokojíčky. Díky voděodolnému povrchu můžete podlahu z vinylu s klidem umístit i do kuchyní nebo koupelen.

Koberce

Velkou výhodou koberců je jejich snadná a velice rychlá pokládka. Je to podlahová krytina, která je příjemná na dotek. Chození po kvalitním koberci připomíná chůzi po mechu. Asi žádná jiná podlahová krytina nenabídne takový komfort. Koberce mají také výborné izolační vlastnosti. Dokáží znatelně tlumit hluk a udrží až o 25 % více tepla v interiéru.

Komfortní bydlení

Nechte se hýčkat kvalitním bydlením ve vysokém standardu od Finepu.

Standardy souhrn

Standardy - souhrn

STAVEBNÍ KONSTRUKCE

VNITŘNÍ PŘÍČKY - zděné nebo železobetonové
PŘIZDÍVKY - zděné nebo železobetonové
NOSNÝ SYSTÉM - příčný železobetonový stěnový nebo zděný
OBVODOVÝ PLÁŠŤ - zděný a železobetonový s fasádním zateplovacím systémem
STROPY - železobetonová stropní deska

 

GARÁŽE

Parkovací stání umístěna ve dvou podzemních podlažích domu.

 

OKNA

Plastová, vícekomorová, vnitřní barva bílá, vnější strana – barevná folie

 

DVEŘE

VNITŘNÍ BYTOVÉ - falcové, výška 2100 mm, povrch CPL v několika dekorech, obložkové zárubně, český výrobce Sapeli, rozetová klika
VSTUPNÍ BYTOVÉ - protipožární, bezpečnostní kování, lakované kovové zárubně, rozetová klika/koule

 

VYTÁPĚNÍ

ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ - společné pro celý dům
OBYTNÉ MÍSTNOSTI - vytápění radiátory
KOUPELNA - koupelnový žebříček

ELEKTROINSTALACE

SILNOPROUD - zásuvky a vypínače ABB Tango bílá
SLABOPROUD - rozvody pro datové služby a kabelovou televizi ve všech obytných místnostech

 

KUCHYNĚ

Centrální příprava pro napojení rozvodů kuchyňské linky.

 

PODLAHY

OBÝVACÍ POKOJ, LOŽNICE, POKOJ - podlahová krytina dle výběru klienta v Interiérovém studiu FINEP
KOUPELNA, WC, KOMORA, CHODBA - kvalitní keramická dlažba
TERASY, BALKONY, LODŽIE - keramická mrazuvzdorná dlaždice

 

VYBAVENÍ KOUPELEN A WC

OBKLADY - kvalitní keramické obklady
UMYVADLO - designové keramické umyvadlo, chromovaný sifon
UMÝVÁTKO - keramické umývátko, chromovaný sifon (pouze v některých bytech)
WC MÍSA - závěsná toaletní mísa, sedátko plastové bílé
BATERIE - kvalitní chromované baterie: umyvadlové pákové stojánkové, vanové a sprchové pákové nástěnné baterie, vanové a sprchové sety
VANA - podezděná ocelová smaltovaná vana
SPRCHOVÁ VANIČKA - podezděná ocelová smaltovaná vanička
SPRCHOVÁ ZÁSTĚNA - v některých bytech čtvercový rohový nebo sprchové posuvné dveře do niky

bezpečnost

Bezpečnost

Vstupy a vjezdy do objektu:

Dům je vybaven čipovým systém u vstupu do objektu a u společných prostor domu. Vjezdová garážová vrata jsou ovládaná mobilním telefonem.

 

Další bezpečnostní zařízení:

  • Kouřový hlásič
  • Uzamykatelný prostor pro komunální odpad
budoucnost

Připraveno na budoucnost

Dnešní doba je dynamická a technologie se dnes vyvíjí vysokým tempem. Naše přání je, aby vám naše bydlení dokázalo zajistit odpovídající komfort i v budoucnosti.

 

Připravenost na budoucnost zahrnuje:

  • Přípravu na dálkový odečet vodoměrů a kalorimetrů
  • Prostorová rezerva pro vedení fotovoltaiky
  • Příprava na dodatečné osazení stínící techniky v ozubu ostění okna u obytných místností
energie

ENERGETICKÝ STANDARD

Budova je v energetickém standardu B

Tento dům je stavěn ve velice úsporném energetickém standardu B.

130 produktu

ŠIROKÝ VÝBĚR STANDARDŮ

Více než 130 produktů ze standardní nabídky

Bez příplatku si u nás můžete vybírat z více než 130 produktů tak, abyste si mohli svůj domov navrhnout přesně podle svých představ.

7000 produktu

NESTANE SE, ŽE SI NEVYBERETE

Více než 7 000 produktů z nadstandardní nabídky  

S doplatkem si u nás můžete vybírat z dalších více než 7000 produktů a být ve vašem novém domově obklopeni maximálním komfortem každý den.

Když vám standard nestačí

Našim klientům neprodáváme jen samotnou nemovitost, ale vždy kompletní prostor pro bydlení, ve kterém se každý bude cítit spokojeně.

V rámci standardního vybavení jsme pro vás vybírali z nejkvalitnějších materiálů na trhu. Jejich ukázku si můžete prohlédnout na této stránce. Prohlédnout si ji můžete i na vlastní oči v našem interiérovém studiu, kde vám rádi představíme také širokou škálu nadstandardního vybavení a inspirace.

Interiérové studio plné inspirace

Navštivte naše nové interiérové studio a načerpejte v něm inspiraci. Naši poradci vám ochotně pomohou najít řešení na míru.

ikona kalendáře

Přijďte se k nám podívat

Chtěli byste si na vlastní oči prohlédnout naše standardy? Pak vás rádi provedeme naším interiérovým studiem.

Kdo se o vás postará?

Ing. Silvie Kubinová

Ing. Silvie Kubinová

manažer klientských změn

Ing. Petra Kroupová

Ing. Petra Kroupová

technik klientských změn

Jakub Kurz

Jakub Kurz

technik klientských změn

Karel Jelínek

Karel Jelínek

technik klientských změn

Jiří Muláček

Jiří Muláček

technik klientských změn

Ing. Bohumír Zajíček

Ing. Bohumír Zajíček

technik klientských změn

Matúš Harvan

Matúš Harvan

technik klientských změn

BcA. Tereza Vodrážková

BcA. Tereza Vodrážková

technik klientských změn

Ondřej Kačaba

Ondřej Kačaba

technik klientských změn

Prestižní značky

Mezi naše dodavatele patří ti nejlepší

Prohlédněte si námi připravený výběr prověřených a prestižních značek, se kterými spolupracujeme. 

* V případě vyřazení z výroby nebo změny ceny některého z uvedených výrobků si prodávající vyhrazuje právo nahradit jej výrobkem ve srovnatelné kvalitě a ceně. Podrobnější úprava možných změn nebo další podmínky jsou upraveny smlouvou řešící prodej konkrétní nemovitosti.