Ukázka standardního vybavení

Kaskády Barrandov XI - objekt H

Vážení návštěvníci,

 

právě nyní si možná vybíráte své budoucí bydlení a stojíte před nelhekým úkolem. Vybrat si správný byt či dům a navíc se orientovat v nepřeberném množství interiérového vybavení není právě snadný úkol.

Proto jsme pro vás na této stránce připravili malou ochutnávku našeho standardního vybavení a dalším výběrem vás pak v naší vzorkovně provede náš interiérový poradce. Ve vzorkovně poté budete moci vybírat jak ze vzorků, které jsou součástí standardního vybavení dané nemovitosti, tak z těch nadstandardních.

 

Lenka Medková,
obchodní ředitelka

Jak probíhá výběr vybavení u Finepu

Při výběru vybavení se můžete těšit na péči našich poradců, architektů a designérů.

Zařizování nové domova má někdy svá úskalí, a proto vám se vším rádi poradí naši interiérový poradci nebo architekti. Společně naplánujete váš domov od A až do Z tak, aby ladil vizuálně i technicky a vám se v něm pohodlně žilo . 

1. krok

PRVNÍ SCHŮZKA

Po podepsání smlouvy o smlouvě budoucí vás bude kontaktovat náš interiérový poradce. Na první schůzce vás seznámí s tím, co váš čeká a o čem je třeba se rozhodnout. Seznámí vás také s možnostmi dispozičních změn, interiérového vybavení a výběru barev tak, aby vše ladilo. Společně si utvoříte představu o konceptu vašeho nového bydlení.

2. krok

ÚPRAVY DISPOZIC A VÝBĚR VYBAVENÍ

Interiérový poradce upraví dispozici bytu podle vašich představ a vzájemné domluvy. Následně vám pomůže navrhnout celkový koncept bytu včetně veškerého vybavení (obklady, dlažby, zařizovací předměty, dveře, podlahy, kuchyně či vestavěné skříně), ukáže vám standardní vybavení bytu a představí možnosti nadstandardního výběru.

3. krok

ZPRACOVÁNÍ VAŠICH VÝBĚRŮ

Interiérový poradce tento výběr zpracuje a připraví pro vás případnou celkovou kalkulaci. Jakmile je výběr konečný, odsouhlasíte jej a podepíšete. 

4. krok

REALIZACE VAŠICH VÝBĚRŮ

Realizace vámi odsouhlaseného výběru je kontrolována průběžně po celou dobu výstavby. Kolaudace celé stavby se pak uskuteční cca 2–3 měsíce před převzetím bytu. Po kolaudaci budete vyzváni k technické prohlídce vašeho bytu.

5. krok

PŘEJÍMKA BYTU A VYBAVENÍ INTERIÉRU

Poté, co si svůj byt převezmete a využili jste služby našich poradců naplno, začneme interiér bytu vybavovat přesně podle vašich přání kuchyňskou linkou, vestavěnými skříněmi apod. Po dokončení interiéru vám předáme byt již kompletně vybaven k pohodlnému bydlení.

6. krok

STĚHUJETE SE, BYDLÍTE

Koupelny

Svezte se na vlně stylu a navrhněte si koupelnu vašich snů.
Nahlédněte do naší nabídky sanity, obkladů a dlažeb od těch nejlepších značek na trhu.

 

Sanita

Koupelna není jen o správně vybrané dlažbě a obkladech, aby jste se ve své nové koupelně citíli dobře je potřeba vybrat správnou sanitu. V naší nabídce najdete kvalitní produkty od prověřených dodavatelů. 

Baterie

Vodovodní baterie ve vaší koupelně nejsou jen designovým prvkem, ale jedná se především o funkční produkt s mnoha komponenty, na něž působí vnější vlivy. Přestože by voda měla být čistá a se správnou tvrdostí, vždy tomu tak není. My chceme, aby vodovodní baterie vydržely stejně dlouho jako ostatní použité materiály, volíme proto výrobky s prodlouženou zárukou od kvalitních značkových německých výrobců, protože němci baterie umí nejlépe.

Obklady

Představivosti a vašim požadavkům se meze nekladou. Chcete hravou barevnou koupelnu nebo elegantní v tlumenýchy barvách? K výběru máte ze 2 designových řad obkladů - série RAKO Spin XL nebo RAKO Block. Z naší nabídky si můžete navrhnout koupelnu přesně podle sebe.

Dlažba

Nadčasový desingn a kvalitu nabízí i dlažba, kterou česká firma RAKO vyrábí také ve dvou zmíněných řadách. Série RAKO Block imituje granit a díky povrchové rozmanitosti a vysoké odolnosti povrchu mají neomezené použití v interiéru i exteriéru. Série RAKO Spin XL vás zase zaujmou působivou barevnou škálou, kterou lze mezi sebou elegantně kombinovat.

Interiérové dveře

Slaďte své dveře se svým stylem. Připravili jsme pro vás ukázku dekorů,
které budete moci skvěle kombinovat se zbytkem vašeho interiéru.

 

Dekory dveří

Moderní vzhled, elegance a přírodní materiály uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře nejlépe doplní zejména moderní a lehce zařízené interiéry. Vybírat můžete ze šesti dekorů, které budou zdobit každou vaši místnost.

Podlahy

Nikdy v historii nebylo více možností při výběru podlahy. A tak je to i u nás. Se svou dotací můžete vybírat z nepřeberné nabídky vinylových,
dřevěných a laminátových podlah včetně koberců. Připravili jsme pro vás alespoň malou ukázku toho co najdete v naší vzorkové prodejně.

 

Dřevěné podlahy

Jsou díky svému nenapodobitelnému vzhledu a jedinečným vlastnostem stále více populární. Jen málokterá podlahová krytina dodá interiéru tolik krásy a útulnosti jako ta dřevěná. Dřevo je přírodní materiál, je dobrým tepelným izolantem, je jej možné lehce opracovat, renovovat a při správné údržbě vás potěší svou dlouholetou životností. Jsou vhodné do všech interiérů a patří dlouhodobě mezi nejžádanější typy podlahových krytin. 

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou v poslední době velice populární. Pro zákazníky je lákavá především kombinace nízké pořizovací ceny, nádherného vzhledu a slušné životnosti. Povrch laminátové podlahy je tvrdý a odolný vůči oděru a poškrábání. Může v interiéru dělat parádu 10 až 30 let v závislosti na kvalitě vybraného typu. Už dávno nemají nálepku nekvalitní podlahy a díky moderním technologiím a pohlednému designu se laminátové podlahy mohou směle měřit s nejkvalitnější podlahovými krytinami.

Vinylové podlahy

Jde o velmi odolnou podlahovou krytinu, která se nezalekne ani vysoké zátěže a svou nabídkou vzorů a dekorů ohromí nejednoho uživatele. Ideálním místem pro vinyl jsou obýváky, ložnice, chodby nebo dětské pokojíčky. Díky voděodolnému povrchu můžete podlahu z vinylu s klidem umístit i do kuchyní nebo koupelen.

Koberce

Velkou výhodou koberců je jejich snadná a velice rychlá pokládka. Je to podlahová krytina, která je příjemná na dotek. Chodit po kvalitním koberci je jako byste chodili po mechu. Asi žádná jiná podlahová krytina nenabídne takový komfort. Koberce mají také výborné izolační vlastnosti. Dokáží znatelně tlumit hluk a udrží až 25 % tepla v interiéru.

Komfortní bydlení

Nechte se hýčkat kvalitním bydlením ve vysokém standardu od Finepu.

 

bezpečnost

Bezpečnost

Vstupy a vjezdy do objektu:

Dům je vybaven čipovým systém u vstupu do objektu a u společných prostor domu. Vjezdová garážová vrata jsou ovládaná mobilním telefonem.

 

Další bezpečností zařízení:

  • Kouřový hlásič
  • EPS (elektrická požární signalizace)
  • EZP (elektronická zabezpečovací signalizace)
  • Uzamykatelný prostor pro komunalní odpad
bezpečnost

Připraveno na budoucnost

Dnešní doba je dynamická a technologie se dnes vyvíjí vysokým tempem. Naše přání je, aby vám naše bydlení dokázalo zajistit odpovídající komfort i v budoucnosti.

 

Připravenost na budoucnost zahrnuje:

  • Přípravu na dálkový odečet vodoměrů a kalorimetrů
  • Přípravu na klimatizaci v posledních třech podlaží domu
energie

Energetický standard

Budova je v energetickém standardu - B.

Tento dům je stavěn ve velice úsporném energetickém standardu B.

130 produktu

Široký výběr

Vybírejte z více než 130 produktů

Bez příplatku si u nás můžete vybírat z více než 130 produktů tak, abyste si mohli svůj domov navrhnout přesně podle svých představ.

Když vám standard nestačí

Našim klientům neprodáváme jen samotný byt, ale vždy kompletní prostor pro bydlení, ve kterém se každý bude cítit spokojeně.

V rámci standardního vybavení bytu jsme pro vás vybírali z nejkvalitnějších materiálů na trhu a ukázku jsem si mohli prohlédnout v tomto katalogu. Prohlédnout si ji můžete i na vlastní oči v našem interiérovém studiu kde vám i rádi představíme širokou škálu nadstandardního vybavení.

vzorkovna
ikona kalendáře

Přijďte se k nám podívat

Chtěli byste si na vlastní oči prohlédnout naše standardy? Pak vás rádi provedeme naším interiérovým studiem.

Prestižní značky

Mezi naše dodavatele patří ti nejlepší

Prohlédněte si námi připravený výběr prověřených a prestižních značek, se kterými spolupracujeme. 

Kdo se o vás postará?

Ing. Petra Kroupová

Ing. Petra Kroupová

interiérový poradce

Jakub Kurz

Jakub Kurz

interiérový poradce

Tomáš Kafka

Tomáš Kafka

interiérový poradce

Karel Jelínek

Karel Jelínek

interiérový poradce

Marcela Zimová

Marcela Zimová

interiérový poradce

Jan Doležal

Jan Doležal

interiérový poradce

Jiří Muláček

Jiří Muláček

interiérový poradce

Miroslav Kefurt

Miroslav Kefurt

interiérový poradce

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím vaši zprávu a své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR