Intimita - RD Britská

Téma

Intimita

Klidné zákoutí vedle pulzujícího města

Rodinné domy jsou tak trochu ukryté před zraky většiny, kteří Britskou navštíví. Často se tak lze setkat s udivenými pohledy lidí, kteří o existenci domků do té doby nic netušili. Může za to vybudovaný val skrývající domy před zraky okolojdoucích a také závora, která přehrazuje cestu nezvaným návštěvníkům.

A právě tyto bariéry pomáhají dodávat místu klid a intimitu. Podařilo se tak vytvořit komunitu, kde se lidé znají a zdraví. Místo, kde můžete své děti vypustit na ulici, aniž byste se museli bát, že se jim něco stane.

A to vše jen kousek od čilého života okolo náměstí, kam můžete anebo nemusíte. V našem Magazínu z Britské se můžete dočíst o sousedských setkáních, které jednou za čas zpestří místním život.

Na metro budete chodit pěšky

Snad nejzásadnějším kritériem pro nákup bydlení v Praze je blízkost metra. Najít v Praze byt u metra není nemožné. Ale najít v Praze rodinný dům na metru, navíc nový, to je naprostá výjimka. A přesně tím se mohou rodinné domy na Britské pochlubit.

Na metru jste pěšky za něco málo více než 5 minut a dostupnost do centra Prahy je pak do 25 minut.

Tím, že Britská leží blízko počátku dálnice na Plzeň (D5), oblíbili si tuto lokalitu také ti, kteří mají své kořeny v západní části Čech. Jako výhodnou ji vnímají také ti, kteří potřebují často využívat letiště a současně chtějí bydlet v tichu mimo letecké trasy.

Bydlení a služby pohromadě

Britská čtvrť se jako jedna z mála může pochlubit tak velkým množstvím kvalitních služeb. Místní zaměstnanci a rezidenti společně zvládnou živit celou řadu skvělých služeb počínaje několika kavárnami, přes vinotéku, kadeřnictví, několik restaurací, konče vnitřní i venkovní posilovnou.

Vaše děti si nemusí hrát jen na zahradě. K dispozici jsou dětská hřiště, přičemž to největší bezprostředně sousedí s kavárnou a vinárnou, kde rodiče s oblibou posedávají na zahrádkách, zatímco si jejich děti hrají. Nakoupit můžete pohodlně v Bille, kterou najdete v kancelářské části projektu a samozřejmostí jsou drobné služby jako bankomat, Alzabox a další. V našem magazínu z Britské si můžete přečíst dojmy z návštěvy některých míst.

V docházkové vzdálenosti je Homepark Zličín, kde najdete větší služby jako IKEA, Tesco, Starbucks a další. Co nenajdete přímo na Britské nabídnou přilehlé Stodůlky. Tam naleznete poštu, ZŠ, MŠ a další.

Moderní architektura

Všechny rodinné domy jsou stavěny v moderním stylu v kombinaci kamenných obkladů a klasických fasádních prvků.

Celou čtvrtí se prolínají domy o dispozicích 4+kk a 5+kk vždy s jednou garáží. Důležitou roli hraje veřejný prostor, který tvoří náměstí Junkových a k němu přilehlý park s dětským hřištěm a venkovní posilovnou. Neméně podstatnou součástí veřejného prostoru je krásná japonská zahrada s potokem a příjemnými místy vybízejícími k relaxaci.

e-Setkání

Téma

e-Setkání

Pořiďte nové bydlení z bezpečí vašeho domova

Připravili jsme plnohodnotnou alternativu osobního setkání. Říkáme jí e-Setkání.

V rámci e-Setkání se s vámi náš obchodník spojí prostřednictvím telefonního hovoru a na naší nové online aplikaci s vámi bude sdílet všechny podstatné informace a materiály stejně, jako kdybyste seděli společně na osobní schůzce. Pořízení nového bydlení z pohodlí domova nebylo nikdy snadnější.

Pořiďte nové bydlení z bezpečí vašeho domova

Připravili jsme plnohodnotnou alternativu osobního setkání. Říkáme jí e-Setkání.

V rámci e-Setkání se s vámi náš obchodník spojí prostřednictvím telefonního hovoru a na naší nové online aplikaci s vámi bude sdílet všechny podstatné informace a materiály stejně, jako kdybyste seděli společně na osobní schůzce.

Jak naše e-Setkání funguje? Obchodní ředitelka Lenka Medková ve videu tuto službu představuje. Sami uvidíte, jak je to jednoduché.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR