Koupelny

Svezte se na vlně stylu a navrhněte si koupelnu vašich snů.
Nahlédněte do naší nabídky sanity, obkladů a dlažeb od těch nejlepších značek na trhu.

Sanita

Koupelna není jen o správně vybrané dlažbě a obkladech. Abyste se ve své nové koupelně cítili dobře, je potřeba vybrat také správnou sanitu. V naší nabídce najdete kvalitní produkty od prověřených dodavatelů. 

Baterie

Vodovodní baterie ve vaší koupelně nejsou jen designovým prvkem, ale jedná se především o funkční produkt s mnoha komponenty, na něž působí vnější vlivy. Přestože by voda měla být čistá a se správnou tvrdostí, vždy tomu tak není. My chceme, aby vodovodní baterie vydržely stejně dlouho jako ostatní použité materiály. Volíme proto výrobky s prodlouženou zárukou od kvalitních značkových německých výrobců, protože Němci baterie umí prostě nejlépe.

Obklady

Představivosti a vašim požadavkům se meze nekladou. Chcete hravou barevnou koupelnu nebo elegantní v tlumených barvách? K výběru máte ze dvou designových řad obkladů - série RAKO Spin XL a RAKO Block. Z naší nabídky si můžete navrhnout koupelnu přesně podle svých představ.

Dlažba

Nadčasový design a kvalitu nabízí i dlažba, kterou česká firma RAKO vyrábí ve dvou již zmíněných řadách. Série RAKO Block imituje granit a díky povrchové rozmanitosti a vysoké odolnosti povrchu má neomezené použití v interiéru i exteriéru. Série RAKO Spin XL vás zase zaujmou působivou barevnou škálou, kterou lze mezi sebou elegantně kombinovat.

Interiérové dveře

Slaďte své dveře se svým stylem. Připravili jsme pro vás ukázku dekorů,
které budete moci skvěle kombinovat se zbytkem vašeho interiéru.

Dekory dveří

Moderní vzhled, elegance a přírodní materiály uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Tyto dveře nejlépe doplní zejména moderní a lehce zařízené interiéry. Vybírat můžete ze čtyř dekorů od předního českého výrobce dveří SAPELI, které budou zdobit každou vaši místnost.

Podlahy

Nikdy v historii nebylo více možností při výběru podlahy. A tak je to i u nás. Se svou dotací 500 Kč/m2 můžete vybírat z nepřeberné nabídky vinylových,
dřevěných a laminátových podlah včetně koberců. Připravili jsme pro vás alespoň malou ukázku toho, co najdete v našem interiérovém studiu.

Dřevěné podlahy

Jsou díky svému nenapodobitelnému vzhledu a jedinečným vlastnostem stále více populární. Jen málokterá podlahová krytina dodá interiéru tolik krásy a útulnosti jako ta dřevěná. Dřevo je přírodní materiál, je dobrým tepelným izolantem, je jej možné lehce opracovat, renovovat a při správné údržbě vás potěší svou dlouholetou životností. Jsou vhodné do všech interiérů a patří dlouhodobě mezi nejžádanější typy podlahových krytin. 

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou v poslední době velice populární. Pro zákazníky je lákavá především kombinace nízké pořizovací ceny, nádherného vzhledu a slušné životnosti. Povrch laminátové podlahy je tvrdý a odolný vůči oděru a poškrábání. Může v interiéru dělat parádu 10 až 30 let v závislosti na kvalitě vybraného typu. Už dávno nemají nálepku nekvalitní podlahy a díky moderním technologiím a pohlednému designu se laminátové podlahy mohou směle měřit s nejkvalitnějšími podlahovými krytinami.

Vinylové podlahy

Jde o velmi odolnou podlahovou krytinu, která se nezalekne ani vysoké zátěže a svou nabídkou vzorů a dekorů ohromí nejednoho zákazníka. Ideálním místem pro vinyl jsou obývací pokoje, ložnice, chodby nebo dětské pokojíčky. Díky voděodolnému povrchu můžete podlahu z vinylu s klidem umístit i do kuchyní nebo koupelen.

Koberce

Velkou výhodou koberců je jejich snadná a velice rychlá pokládka. Je to podlahová krytina, která je příjemná na dotek. Chození po kvalitním koberci připomíná chůzi po mechu. Asi žádná jiná podlahová krytina nenabídne takový komfort. Koberce mají také výborné izolační vlastnosti. Dokáží znatelně tlumit hluk a udrží až o 25 % více tepla v interiéru.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR