Jak by se vám bydlelo u nás?

prodej 470 bytů

Vzít klíč do ruky, otevřít dveře a vstoupit do bytu. Rozhlédnout se, nadechnout se, zavřít oči a nechat svůj mozek zpracovat si své úvodní pocity. Usmát se a v duchu si říci – ano, tady je to krásné. Tady bude můj nový domov, zde se má rodina bude cítit skvěle.

Navštivte nás a my vás přesvědčíme, že neprodáváme jen byt či dům samotný, ale nabízíme vám kompletní životní prostor pro vás a vaše blízké. Věříme, že se v našich vzorových bytech a domech budete cítit jako doma.

PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT DO NAŠICH VZOROVÝCH BYTŮ A DOMŮ

 

PROSEK PARK

vzorový byt Prosek Park

Prosek Park je lokalita se skvělou dopravní dostupností, moderní a přesto plná zeleně. Relaxační parky, nová dětská hřiště, dostatek zeleně na straně jedné a na té druhé bezproblémová doprava nebo městské služby a infrastruktura doslova „za rohem“. Poliklinika, jesle, mateřská škola, základní školy, průmyslová škola a gymnázium, nedaleko pošta banka i supermarket. Toto vše budete mít na dosah pokud si svůj nový domov vyberete právě na pražském Proseku.

MALÝ HÁJ - ŠTĚRBOHOLY

Malý háj v pražských Štěrboholech nabízí ideální mix rezidenčních bytů (jak v osobním, tak i v družstevním vlastnictví) a rodinných domů. Obyvatelé lokality mohou využít i širokou nabídku služeb, které poskytuje nedaleké velké obchodní centrum. A do 10 minut jste díky městské MHD na metru. Čekají na vás krásné přírodní parky Hrušov a Říčanka, včetně pražských cyklotras. Moderní „shopaholiky“ jistě potěší blízkost velkého obchodního centra Europark a Fashion Arena. Věříme, že Malý háj se vám bude líbit a bude to nová adresa pro váš spokojený rodinný život.

vzorový byt Prosek Park

BRITSKÁ ČTVRŤ - STODŮLKY

vzorový byt Prosek Park

Moderní rezidenční bydlení v bytech nebo rodinných domech evropské kvality. Vlastní vstup do stanice metra "B" Stodůlky, restaurace, kavárna, cukrárna, potraviny, drogerie a mnohem více služeb, které se neustále rozrůstají. Dětská hřiště a Centrální park nedaleko. Komfortní bydlení s výbornou dostupností autem či MHD, to vše poskytuje projekt Britská čtvrť svým obyvatelům.

NAD PŘEHRADOU - HOSTIVAŘ

Klidná lokalita na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře v atraktivním sousedství lesoparku u Hostivařské přehrady. Ideální místo pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. Naleznete zde dokonalé spojení přírody s městkou infrastrukturou a díky tomu je Hostivař ideálním místem k bydlení. Veškeré služby potřebné ke každodennímu životu jako jsou ZŠ, MŠ, restaurace, lékař, pošta, aj se nachází nedaleko. Bezprostřední blízkost nádherného lesoparku u Hostivařské přehrady vybízí k dlouhým procházkám, jízdě na kole či in-line bruslích.

vzorový byt Prosek Park