Postup koupě bytu a financování U Šárky IV

Postup je s klientem vždy konzultován při zahájení jednání o koupi.

1

NEZÁVAZNÁ ÚSTNÍ REZERVACE

Rezervace je platná po dobu tří dnů a je nepřenosná.

2

SMLOUVA O SMLOUVĚ BUDOUCÍ

Smlouva, která již řeší platební podmínky a po obsahové stránce je již velmi blízká vlastní kupní smlouvě. Budoucí kupující a prodávající se ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní zavazují za jakých podmínek uzavřou kupní smlouvu. Nedílnou součástí je budoucím kupujícím vybraný způsob financování nákupu nemovitosti.

Vzor smlouvy ke stažení.

3

KUPNÍ SMLOUVA

Smlouva, kterou se předmět koupě/prodeje převádí z prodávajícího na kupujícího. Přesně specifikuje předmět převodu a jeho konečnou cenu.

Vzor smlouvy ke stažení.

Splátkový kalendář

 ČástkaSplatnost

Rezervační
poplatek

(1. záloha)

 200 000 Kčsplatný do 10 dnů po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní, je součástí kupní ceny
Druhá záloha20 - 90 % z kupní cenysplatná do 20 dnů po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní
Doplatekindividuální dle výše druhé zálohy (zápočet 1. zálohy)splatný do 30 dnů po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy kupní

 

Pokud vám nevyhovuje standardní splátkový kalendář, nabízíme i další varianty splácení. Přesné možnosti splácení a jejich návaznost na výši kupní ceny nemovitosti se dozvíte na osobní schůzce s naším prodejním poradcem. Kontaktujte nás telefonicky na 800 500 506 nebo si zarezervujte osobní schůzku prostřednictvím on-line formuláře.

Nabízíme vám také služby našich finančních specialistů, kteří vám poradí s financováním vašeho nového bydlení. Ve spolupráci s naším partnerem pro vás zajistíme i kompletní realitní služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitostí.

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR