We are glad that you are interested in sale of apartments in Prague

We have prepared a summary along with other information that will help you quickly navigate in the world of living. If you would like to help in any way, please contact us.

Kaskády Barrandov
more
Nad Přehradou - Hostivař
more
Prosek Park
more
Malý háj - Štěrboholy
more
Britská čtvrť - Stodůlky
more

View on map

Price

0.1 mil. € 0.6 mil. €

Area

26 m2 120 m2

Layout

We found 205 results

We found Flats

Phase Flat
number
Facilities area Accessories Orientation Info
Kaskády Barrandov VII - cooperative 208/D 1+kk 26 m2 2,6 m2 Balcony 2 W The listed prices do not include the garage parking space, the parking space outside of the garage and, as the case may be, a utility room and a cellar. 116 350 €
Kaskády Barrandov VII - cooperative 209/D 1+kk 26 m2 2,6 m2 Balcony 2 W The listed prices do not include the garage parking space, the parking space outside of the garage and, as the case may be, a utility room and a cellar. 116 350 €
Kaskády Barrandov VII - cooperative 310/D 1+kk 26 m2 2,6 m2 Balcony 3 W The listed prices do not include the garage parking space, the parking space outside of the garage and, as the case may be, a utility room and a cellar. 118 082 €
Kaskády Barrandov VII - cooperative 407/D 1+kk 26 m2 2,6 m2 Balcony 4 W The listed prices do not include the garage parking space, the parking space outside of the garage and, as the case may be, a utility room and a cellar. 119 815 €
Kaskády Barrandov VII - cooperative 408/D 1+kk 26 m2 2,6 m2 Balcony 4 W The listed prices do not include the garage parking space, the parking space outside of the garage and, as the case may be, a utility room and a cellar. 119 815 €

Společnost FINEP již přes 20 let nabízí komfortní bydlení a byty v krásných lokalitách Prahy. Nové byty jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. To, že si za naší kvalitou stojíme, dokazuje nadstandardní 3letá záruka.

Prodej bytů Praha

Nové byty na prodej v Praze

Chtěli byste bydlet v krásném novém bytě v hlavním městě? Pak jste tu správně. Více než 20 let se zabýváme výstavbou a prodejem moderních bytů. Aktuálně vám nabízíme desítky bytových jednotek v rezidenčních projektech po celé Praze, stačí si jen vybrat:

Prodej nových bytů v Praze

V naší nabídce naleznete bytové jednotky všech cenových kategorií:

  • levné byty
  • byty střední kategorie
  • luxusní byty

Snadno si tak můžete vybrat byt, který odpovídá vašim požadavkům (lokalita, typ vlastnictví bytu, dispozice bytu, plocha bytu a cena bytu). Pokud si v přehledu nabízených bytů kliknete na číslo konkrétního bytu, zobrazí se vám o něm detailní informace.

Důvody pro koupi bytu od FINEPu

Přemýšlíte, proč si koupit nový byt v Praze právě od FINEPu?

  1. Jsme developerem jednotlivých rezidenčních projektů, a proto vám můžeme nabídnout nejlepší ceny bytů v Praze a zajímavé slevy. Neplatíte zbytečně za zprostředkování koupě bytu realitní kanceláři nebo agentuře.
  2. Jsme ryze česká společnost, která se výstavbě a prodeji nových bytů v Praze věnuje již více než 20 let. Za tuto dobu jsme v Praze postavili a prodali více než 8500 nových bytů.
  3. Nabízíme vám bezplatné finanční poradenství. Pomůžeme vám při rozhodování o hypotéce, stavebním spoření, pojištění nebo při uplatňování daňových úlev.
  4. Poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky na všechny prodávané byty v Praze.
  5. Klademe velký důraz na vzhled a vybavení nových bytů. Neustále sledujeme aktuální trendy v bytové architektuře a designu. Nečiní nám problém zapracovat různorodé klientské změny, pokud to povolují technické normy.

OUR LOCATIONS

Kaskády Barrandov

Kaskády Barrandov

Nad Přehradou - Hostivař

Nad Přehradou - Hostivař

Prosek Park

Prosek Park

Malý háj - Štěrboholy

Malý háj - Štěrboholy