FINEP podporuje Harfandění

Podpořili jsme již 5. ročník Harfandění pořádaného Galerií Harfa na podporu Fondu ohrožených dětí a projektu Klokánek. Za každý uběhnutý okruh na trati kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny získal projekt Klokánek 100 Kč. Celkem bylo během 4 hodin uběhnuto necelých 11 tisíc kilometrů, což je vzdušnou čarou zhruba tak daleko jako z Prahy na Bali. Pro Klokánky to znamená rekordních 902 400 Kč.

Více se dozvíte na www.harfandeni.cz

FINEP podporuje H-Triatlon Tour

FINEP je každoroční generální partner terénního triatlonu, který se koná v měsíci červnu daného roku v krásném prostředí hostivařské přehrady. Již několik let podporujeme organizátory nejen v při závodech H-Triatlonové tour samotných, ale i v rámci jejich příprav. Jsme rádi, že můžeme naše jméno společnosti spojit s myšlenkou aktivní prezentace a přibližování krásného triatlonového sportu co nejširší veřejnosti – všem sportovním nadšencům, hobíkům a nejvíc i dětem.

Více se dozvíte na www.htriatlon.cz

FINEP podporuje české umělce

Česká společnost FINEP je dlouhodobým partnerem a podporovatelem českých umělců. Díla Lukáše Raise jsou součástí exteriérů nově vytvářených rezidenčních projektů, stejně tak i interiérů v Lannově paláci (sídla společnosti FINEP) nebo nově i v projektu Nad Přehradou v Praze Hostivaři.

www.lukasrais.com

FINEP a umění Lukáše Raise

FINEP SUPPORTS

FINEP is a partner of the Sculpture Line festival

We supported the first year of the original sculpting festival SCULPTURE LINE which changes both the familiar and unusual places in Prague. The festival aims to present sculptures and art objects made by the leading local and international artists in the open air, right in the streets of the capital of Prague. The exhibition intends not only to embellish and enrich the public space, but also to offer a new view of the city and of the artworks themselves both to the residents and visitors of the capital.

FINEP supports youth football in Prague

As a part of our sponsorship support in the recent years, FINEP has provided 67 teams from 1st to 3rd class of the Prague championship in age groups from mite teams up to adolescents with sets of LEGEA jerseys. In 2018, we support other 10 teams.

Our partner – the jerseys supplying company Belsport - is offering all customers a 20% discount from retail prices on all its goods offered - more info at www.belsport.cz

FINEP supported swimming competitions

The Motorlet autumn prix and the Prague Grand Prix were held during 11 - 12 October 2015. FINEP provided prizes for each winner of individual swimming competitions.