PROŽÍT ŽIVOT KVALITNĚ MŮŽETE JEN JEDNOU

Jsme přesvědčeni, že všichni usilujeme o kvalitně prožitý život. Každému z nás k tomuto cíli vede jiná cesta, něco však máme všichni společné. Totiž to, jak bydlíme a žijeme s našimi nejbližšími. To jsou skutečné základy kvalitně prožitého života, na kterých stavíme náš svět, který pro vás budujeme. Poznejte nás více.

Bydlení v Praze
Kaskády Barrandov
více
Nad Přehradou - Hostivař
více
Prosek Park
více
Malý háj - Štěrboholy
více
Britská čtvrť - Stodůlky
více

Zobrazit na mapě

PROČ SI VYBRAT BYDLENÍ OD FINEPU?

Prohlédněte si vzorové byty a domy

Prohlédněte si vzorové byty a domy

Hledáte inspiraci při zařizování svého nového bydlení? Chtěli byste se podívat, jak může vypadat bydlení od FINEPu? Přijďte se podívat do některého z našich vzorových bytů či rodinných domů.

Pomůžeme s návrhem interiéru

Pomůžeme s návrhem interiéru

Dobře víme, že koupí nového bytu vše nekončí, ale naopak začíná. Proto jsme pro vás připravili jedinečnou službu bytového poradce, který vám pomůže při návrhu, designu i samotné realizaci vašeho nového bydlení.

Jak probíhá nákup bytu u Finepu

Jak probíhá nákup bytu u Finepu

Lépe než kdokoliv jiný si uvědomujeme, že nákup bytu pro vás není pouze podpis smlouvy. S námi se však ničeho bát nemusíte. Podáme vám pomocnou ruku i tam, kde byste to ani nečekali.

Představíme možnosti financování

Představíme možnosti financování

Nevyznáte se v neustále se zvětšující nabídce finančních produktů? Připadá vám komplikované vybrat ten nejvhodnější produkt? Nechte si zdarma poradit od našich finančních poradců.

PORADÍME VÁM S VÝBĚREM BYTU

Potřebujete poradit? Napište nám, jsme tu pro vás.

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Dny otevřených dveří na Britské čtvrti, přijďte si prohlédnout dokončené rodinné domy 21. - 22. 9.

Dny otevřených dveří na Britské čtvrti, přijďte si prohlédnout dokončené rodinné domy 21. - 22. 9.

Otevíráme Britskou čtvrť ve Stodůlkách všem zájemcům, kteří sní nebo hledají bydlení v moderní městské rezidenční lokalitě.

Otevření nové venkovní posilovny na Britské čtvrti - sousedské setkání 20. 9.

Otevření nové venkovní posilovny na Britské čtvrti - sousedské setkání 20. 9.

Přijďte na Stodůlky! Ve čtvrtek 20. září 2018 od 16:00 hodin se bude konat sousedské setkání, které organizuje společnost FINEP.

NAŠE HODNOTY

Jsme ryze česká společnost se zodpovědným a etickým přístupem ke klientům. O kvalitě našich služeb, profesionalitě a ochotě se přesvědčily desetitisíce spokojených klientů. Přinášíme svým zákazníkům inovativní a moderní realitní služby. Tisíce prodaných nových bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu.

Vše, co děláme, děláme proto, abychom dodali kvalitní službu a kvalitní výrobek za férovou cenu.

Je na nás spolehnutí. Držíme slovo. Dodržujeme zákony. Podání ruky je více než smlouva.

FINEP
BYDLETE TAM, KDE TO MÁTE RÁDI.

REFERENCE KLIENTŮ

Dobrý den,

Je to již měsíc, co jsme se nastěhovali do nového bytu od FINEPu. Jsme s novým bydlením velice spokojeni a chtěli bychom Vám všem tímto ještě jednou poděkovat za Váš vynikající přístup a pomoc při realizaci tohoto našeho „snu“. Během uplynulých 2 let, od prvního setkání až do podpisu finálních smluv a předání bytu, bylo pro nás každé setkání s Vámi velmi příjemné a konstruktivní. Opravdu skvělá a profesionální práce.

Petr a Petra P.

Vážená paní ředitelko,

Dovolte mi, abych jako klient Finep vyjádřila touto cestou poděkování za skvělou spolupráci s panem Studihradem. Od zahájení projektu Stodůlky, Britská čtvrť IV, kde jsem si vybrala byt, mi vycházel všestranně vstříc, byl vždy k dispozici a snažil se bezodkladně řešit všechny požadavky, které aktuálně nastávaly. Stejně spokojená jsem byla i s přístupem pana Kurze v oblasti realizace klientských změn. Velice si toho cením, můžete být právem hrdá na to, že takové profesionály v týmu Finep máte. Vím sama nejlíp, že negativní hodnocení se vždycky na pravá místa dostanou, na rozdíl od těch pozitivních, která jsou brána za samozřejmá. Práce, kterou odvádějí Vaši zaměstnanci samozřejmá není, je to nadstandard, který přispívá k dobrému jménu Vaší společnosti.

Dagmar Š.

Dobrý den!

Včera jsem byl na ukázce bytu a byl jsem spokojen. Jednak se samotnou stavbou, ale musím pochválit Vaše spolupracovníky. Pan Blažek se nám včera ochotně věnoval, dobrá komunikace byla před časem i s paní Kroupovou.

Nejvíc slov chvály mám na Petru Žáčkovou. Od samého začátku perfektní jednání. Je velice znalá věci a orientuje se v problému. Já vím, že se tím živí. Ale kolikrát člověk narazí na neochotu. Když už jsem si mohl něco vybrat, tak protože v kupování bytů nejsem zkušený, vždy poradila k mé spokojenosti. I proto jsem koupil, nebo kupuji druhý byt zase přes paní Petru. Člověk jí zavolá mimo pracovní dobu, neb mám také práci a jsem občas zaneprázdněn a nikdy mě neodmítla a ochotně poradila.

Milan D.

Dobrý den,

Rád bych touto cestou poděkoval Vašim třem kolegům - jmenovitě:

panu Horkému, panu Kurzovi a panu Ing. Simandlovi, za opravdu perfektní pro-klientský přístup k zákazníkovi. Při jednání s Vaší společností nemám pocit, že jednám se společností, ale s přímým vlastníkem, kterému opravdu záleží na tom, aby byl zákazník spokojený. Od Vaší společnosti jsem již zakoupil dva byly a nyní si budu pronajímat tři komerční prostory. Určitě i do budoucna počítám, že opět přikoupím další nemovitosti jako investici.

Petr Š.