Bydlet ve vlastním je splněným snem každého z nás a my věříme, že 470 moderních bytů, které v rámci naší jarní kampaně nabízíme k prodeji, bude právě tím splněným snem či přáním jejich nových majitelů. A především, že se jim v našich bytech bude krásně a spokojeně nejenom bydlet, ale i žít.

Jedněmi z nich můžete být i vy, pokud si pořídíte některý z 470 bytů nabízených v rámci naší jarní kampaně. Přijďte se podívat, těšíme se na vás!


Domluvit schůzku

PŘESVĚDČTE SE O NAŠÍ NABÍDCE NOVÝCH BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ

KASKÁDY BARRANDOV

Barrandov je skvělé místo pro bydlení i pro život. My to víme a jsme moc rádi, že můžeme pražský rezidenční trh obohatit novou nabídkou bytů. Tyto moderní městské byty jsou určené jak pro mladé páry, dnes tolik moderní singles nebo i pro rodiny s dětmi. V této naší nové lokalitě přicházíme s nabídkou družstevního bydlení i s byty v osobním vlastnictví.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

Kaskády Barrandov VI

AKTUÁLNÍ NABÍDKA DRUŽSTEVNÍ BYDLENÍ

Kaskády Barrandov VII

MALÝ HÁJ

Malý háj v pražských Štěrboholech nabízí ideální mix rezidenčních bytů a rodinných domů. Úspěšně se rozvíjející rezidenční čtvrť mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy je moderní lokalitou mnoha možností. Obyvatelé lokality mohou využít i širokou nabídku služeb, které poskytuje nedaleké velké obchodní centrum. A do 10 minut jste díky městské MHD na metru. Čekají na vás krásné přírodní parky Hrušov a Říčanka, včetně pražských cyklotras.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA DRUŽSTEVNÍ BYDLENÍ

Malý háj VIII

AKTUÁLNÍ NABÍDKA OSOBNÍ VLASTNICTVÍ

Malý háj VII

Rodinné domy

PROSEK PARK

Pražská čtvrť Prosek je oblíbená již několik desetiletí. Díky tomu zažila v minulosti značnou výstavbu, která dnes svým rezidentům dokáže nabídnout širokou paletu služeb. Zároveň se službami je obrovskou předností linka metra C, kdy rezidenti společnosti FINEP mají stanici Střížkov v docházkové vzdálenosti. Okolí poskytuje velmi dobrou občanskou vybavenost.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Prosek Park XIII

Prosek Park XII

Prosek Park X

NAD PŘEHRADOU

Klidná lokalita na rozhraní Horních Měcholup a Hostivaře v atraktivním sousedství lesoparku u Hostivařské přehrady. Ideální místo pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu. Naleznete zde dokonalé spojení přírody s městkou infrastrukturou a díky tomu je Hostivař ideálním místem k bydlení. Veškeré služby potřebné ke každodennímu životu jako jsou ZŠ, MŠ, restaurace, lékař, pošta, aj se nachází nedaleko. Bezprostřední blízkost nádherného lesoparku u Hostivařské přehrady vybízí k dlouhým procházkám, jízdě na kole či in-line bruslích.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Nad Přehradou V

BRITSKÁ ČTVRŤ

Moderní rezidenční bydlení v bytech nebo rodinných domech evropské kvality. Vlastní vstup do stanice metra "B" Stodůlky, restaurace, kavárna, cukrárna, potraviny, drogerie a mnohem více služeb, které se neustále rozrůstají. Dětská hřiště a Centrální park nedaleko. Komfortní bydlení s výbornou dostupností autem či MHD, to vše poskytuje projekt Britská čtvrť svým obyvatelům.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Britská čtvrť X

Britská čtvrť IX

Rodinné domy

NAVŠTIVTE NAŠE VZOROVÉ BYTY A DOMY